Дивися, як відбувався перший Кубок відомої української спортсменки.

18 січня 2012, 13:50
Діти
Яна планую наступного року поставити сина на лижі. © прес-служба Яни Клочкової

Нещодавно у Карпатах відбулися змагання серед маленьких лижників. Ініціатором цього зимового дитячого турніру стала олімпійська чемпіонка Яна Клочкова. Яна обожнює активний відпочинок, а Карпати – улюблене місце спортсменки.

Учасниками змагань стали дітки від 3 до10 років, які змагалися на 400 метрових дистанціях за ексклюзивний Кубок на ім’я Яни Клочкової!

Яна Клочкова
© прес-служба Яни Клочкової

У змаганнях взяли участь майже півсотні дітей. Наймолодші учасниці – 4-річні Оля Савостіна, яка посіла друге місце, та Ксенія Шевченко, яка здобула перше місце серед дівчаток у віковій категорії 2008-2009 року народження.

З‘ясувалося, що малюки 3-4 років уміють не лише вправно кататися на лижах, але й демонструють видатні результати.

Володарем Кубку Яни Клочкової стала 11-річна лижниця Валерія Ходорич, яка показала найкращий результат: 22,29 секунди серед усіх учасників. Дівчинка навіть трохи обігнала свого братика Ярослава, який посів перше місце серед хлопчиків 2000-2004 року народження і став одним із власників медалі за перше місце.

Усі учасники турніру отримали подарунки, а переможці – пам’ятні медалі й незабутні враження від спілкування з Золотою Рибкою України.

А наступного року Яна Клочкова планує обов‘язково поставити на лижі й свого синочка Сашка. У свої півтора рочки Саша вже самостійно пірнає під воду та почав вивчати англійську. Адже не дарма Яна – одна з найкращих матусь України.

Сама Яна встигла не лише провести чудовий турнір, але й плідно відпочити. Щодня плавчиня долала понад 50 км гірськолижних трас, і проїхала за всю відпустку на лижах майже 500 км. І освоїла схили, де катаються справжні професіонали.