Паралімпіада 2016: медальний залік і грандіозний успіх України

Збірна України зайняла третє місце у загальнокомандному заліку Паралімпійських ігор 2016 року

Кіра Гіржева
екс-головред
19 вересня 2016, 15:20
Твій вибір
Паралімпіада 2016: © facebook.com/petroporoshenko

Нагадаємо, що 7 вересня в Ріо-де-Жанейро стартувала Паралімпіада-2016. Збірну України на Паралімпіаді представили 172 спортсмена, які виступили в 15 видах спорту.

Збірна України посіла третє місце в загальнокомандному заліку Паралімпійських ігор 2016 року, які урочисто завершились в Ріо-де-Жанейро. Причому команда України стала третьою як за кількістю отриманих золотих нагород, так і за загальною кількістю медалей.

Лідерство в загальному заліку утримує Китай, який завоював 237 медалей. На другому місці - Великобританія (147 медалей), а третю позицію виборола збірна України, яка має в своєму активі 117 медалей - 41 золоту, 37 срібних і 39 - бронзових.

[img section="lady" desc=""]499366[/img]

25 золотих медалей Україні принесли плавці, ще 4 легка атлетика, по дві настільний теніс і фехтування, по одній нагороді вищої проби дісталися Україні у веслуванні на каное, футболі, велоспорті, велотреку, дзюдо, пауерліфтингу та кульовій стрільбі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Українці із захопленням спостерігали за нашими спортсменами на Паралімпіаді, всіляко їх підтримуючи. Багато хто відзначає, що збірна паралімпійців показала себе набагато краще спортсменів, які представляли Україну на Олімпіаді в Ріо в 2016 році.

Наших спортсменів привітав також і прем'єр-міністр України, Володимир Гройсман:

Щиро вітаю і дякую українській паралімпійській збірній! Результати змагань для України вражаючі - 117 медалей і третє місце на даний момент серед усіх країн світу! Ви - Герої! Кожен з Вас довів, важка праця і жага перемоги - неодмінно дають результат! Слава українцям!

Також відзначимо, що Паралімпійські ігри в Ріо пройшли без участі російських спортсменів, які на початку серпня були відсторонені від участі в Паралімпіаді за рішенням МПК (Міжнародного паралімпійського комітету) через допінг-скандал.

Дивись відео про потрійну перемогу українців на змаганнях з плавання:

Ми неймовірно пишаємося нашими спортсменами-паралімпійцями і бажаємо їм усіляких перемог в майбутніх змаганнях!

Підписуйся на наш Facebook і будь в курсі всіх найцікавіших та актуальних новин!