Домашнее вино

08.05.2015 13:05
Домашнее вино
Рейтинг блюда: 0
0 голосов
Время

больше 3
Порции

20 порций
Калории

Мало
Сложность

Средняя

Ингредиенты

  • 1. Сік з винограду винних сортів - 1 частина
  • 2. джерельна вода – 0,25 частини
  • 3. мед - 1- 2 л на 17 л вина

Процесс приготовления

  1. Виноград обриваю з кистей, ретельно перебираю, мию. Стежу за тим, щоб в загальну масу не потрапили пошкоджені виноградинки: недозрілі, сухі, надгнилі або покриті цвіллю ягоди.
  2. Відібрані виноградинки відразу ж видушую у великий 40-літровий поливаний (без відбитої емалі) баняк.
  3. ПОРАДА 1: Зауваження: все робіть вчасно, бо не можна залишати ягоди на довго (не довше ніж на 10 годин) в такому вигляді, - інакше процес бродіння почнеться раніше, ніж потрібно і почнуться окисні реакції. Зразу ж тисну виноград спеціальною давилкою, (можна й руками – якщо винограду небагато) Віджимаю його використовуючи вчетверо складену марлю. Сік з витиснутого винограду розливаю в /заздалегідь пропарені/ 20-ти літрові балони. Заповнюю балони не більше ніж на 3 /4 ємності, інакше суслу ніде буде бродити !
  4. ПОРАДА 2: Хто любить дуже солодкі вина можна зразу ж додати 1-2 л меду. Я цього не роблю !!! Балони герметично закручую пластиковими кришками (і заліплюю пластиліном), в які через невеликий отвір встановлюю гнучку поліхлорвінілову трубочку (з капельниць). Ретельно все обробляю пластиліном. Другий кінець трубочки опускаю в маленьку баночку з водою, - саме таким чином з балона при бродінні вина виходитиме вуглекислий газ і метан. Балони ставлю для бродіння в холодне місце (підвал) з температурою від +13 ° до + 5, на термін в 31 день, … поки воно вперше не «виграє». Процес бродіння тричі (через 10 днів) контролюю, перевіряю, чи булькають балони (інтенсивне утворення бульбашок в баночці з водою), та міняю і доливаю воду. Відсутність бульбашок говорить про порушення герметичності. Це слід негайно, терміново виправити, інакше вино під дією повітря окислиться і перетвориться у винний оцет (виливати не треба, його теж можна використовувати ефективно для кулінарних цілей, - замість оцету).
  5. ПОРАДА 3: Зауваження: в Вас немає підвалу і вино бродитиме у теплому приміщенні, в такому випадку заповніть бутлі лише на 2 / 3 ємності. ПОКРАЩЕННЯ ВИНА: Через 2,5 місяці процес бродіння завершується, ваше вино перестає грати, на дні з'являється осад. Вино майже готове. Зціджую його через шланг на 2/3 об’єму вина з кожного балона у 40-літрові баняки, фус зливаю окремо (піде на вторячок), ретельно мию балони. Дегустую вино, роблю висновки … і змішую різні сорти вина у відповідних пропорціях, заливаючи отриману суміш вин знову у 20-ти літрові балони, додаю натуральний мед, виходячи з висновків вмісту «цукру» і спирту у комплексному вині. Ставлю новоутворене вино під водяні затвори ще на 1,5 місяця.
  6. ЗБЕРІГАННЯ: Коли вино на 100% вибродить і покращиться акуратно зціджую його за допомогою шланга, розливаю по пляшках з під шампанського під саме горлишко, герметично закупорюю і розміщую горизонтально на стелажах в підвалі (температура не повинна бути більшою ніж 13 градусів) для довготривалого зберігання. Через 3 місяці (кінець березня) вино готове до вжитку. Втішайтеся на здоров’я !!!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях

Комментарии

символов 999