Діджиталізація салонів: як власники салонного бізнесу жили без цього раніше?

На платформі iBeauty клієнти можуть без зусиль знайти салон чи б’юті-майстра за місцем розташування, відгуками або бажаною послугою

Ксения Ивченко
Ксения Ивченко
журналистка
24 июня 2020, 10:00
Мода и красота
Реклама
iBeauty © iBeauty

Сервіс онлайн-запису в салони краси 24/7 Києва iBeauty стане доступним для користувачів з 1 липня 2020 року. Сфера краси починає працювати по-новому, адже діджиталізація салонів — це зміна і бізнес-процесів, і взаємовідносин з клієнтом.

 • Як це працює?

На платформі iBeauty клієнти можуть без зусиль знайти салон чи б’юті-майстра за місцем розташування, відгуками або бажаною послугою. 

iBeauty
iBeauty © iBeauty

iBeauty — це ціла "екосистема" в сфері краси, яка об’єднує безліч напрямків:

 1. По-перше, це платформа, яка зв’язує всі салони краси, майстрів і клієнтів в одному місці для зручної комунікації та взаємодії. Клієнти салонів і студій можуть здійснити запис “у два кліки” в будь-який час. Салони і майстри отримуватимуть заявки цілодобово.
 2. По-друге, платформа для продажу професійної косметики для салонів, студій,  майстрів та клієнтів — iBeauty shop.
 3. По-третє, платформа для онлайн- і офлайн-навчання для майстрів краси: онлайн-семінари — iBeauty study, школа — iBeauty school та масштабний професійний івент — iBeauty conf.
 4. По-четверте, платформа для пошуку постачальників, моделей, партнерів, приміщень і робочих місць —  iBeauty people.
 5. По-п’яте, офлайн-коворкінг — iBeauty space, для проведення семінарів та ділових зустрічей.

iBeauty
iBeauty © iBeauty

 • 12 причин салонам краси розпочати співпрацю з iBeauty:
 1. Безкоштовне користування платформою. Салон отримує особистий сайт-сторінку. Зручну CRM систему, а також професійне портфоліо від фотографа iBeauty.
 2. Безперервний клієнтопотік та рекламу салону, майстра чи студії.  iBeauty стягує комісію у розмірі всього 10% від вартості послуги лише в тому випадку, якщо клієнт зробив замовлення на платформі і здійснив оплату. 
 3. Додаткові фішки: програми лояльності, кешбек і систему “Бонуси за відгуки”.
 4. Функції онлайн-запису 24/7, пошуку найближчого майстра по геолокації і запису за годину до процедури. Це гарантія роботи салону без “вікон”.
 5. Перехід онлайн як метод залучення аудиторії покоління Z. Людей, які не уявляють життя без гаджетів.
 6. Розширення аудиторії. iBeauty — платформа для всіх: для жінок, чоловіків, за потреби — дітей і “просунутих” людей старшого віку (зручний інтерфейс).
 7. Система нагадування для клієнтів. За 21 день, за 14 днів, за 10 днів, за 7 днів і за 3 дні до послуги, а також, навіть, за 3 години. 
 8. Новий метод оплати послуг і чайових без готівки та кредитних карток: оплата онлайн. А також, функція “Безпечна угода” — передоплата за послуги.
 9. Календар процедур для клієнтів. В ньому легко відстежити інтервал між виконанням процедури і потребою в нових.
 10. Гарантія приходу клієнта на процедуру і система страхування від неявки. Платформа блокує акаунт користувача, якщо він більше ніж 3 рази відмінив процедуру менш ніж за 3 години до початку.
 11. Статистика в особистому кабінеті (за день, місяць, тиждень). Аналіз кількості переглядів, кількості клієнтів усього і нових відвідувачів, кількості замовлень, суми прибутку і середнього чека дає чітке розуміння якості роботи салону на всіх рівнях.
 12. Імідж салону. Платформа iBeauty — інноваційний сервіс на б’юті-ринку України. Тому, співпраця додає салону ексклюзивну родзинку, причетність до глобального розвитку індустрії, про що можна заявляти на сторінках у соцмережах і при розмові з клієнтами.

iBeauty
iBeauty © iBeauty

 •  Як розпочати співпрацю?

Власнику салону слід перейти на сайт iBeauty.in.ua і залишити заявку, заповнивши всі поля форми. Після цього, салон або студія чи майстер краси отримує особистого менеджера платформи iBeauty, який допоможе легко та впевнено почати співпрацю із сервісом й отримати максимальну кількість переваг від користування. 

Стати частиною IT-революції з iBeauty легко!

Переходь сюди та реєструйся.
Номер тел: 0 800 200 022


Нещодавно ми розповідали про 5 помилок, які ти допускаєш, коли сушиш волосся.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999