Neo Night Sensations* – лімітована літня новинка від бренду glo™

Бренд glo™ розробив нову серію стіків, які нагадують смак літніх коктейлів

tochka.net
tochka.net
автор
20 сентября, 13:50
Твой выбор
Реклама

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

*Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

Літо залишає по собі приємні спогади. Як смакують літні коктейлі нагадає лімітована серія стіків Neo Night Sensations* від бренду glo™.

Хто не любить літні вечори? З особливою теплотою згадуються вечірки у затишній компанії друзів. Коли після нещадної спеки сонце вже сіло за обрій, охолонув пісок на пляжі, з моря віє свіжий бриз, нас нарешті захоплює в полон приємна прохолода. Внутрішнє "я" підказує, що тобі потрібно підготуватися до чогось приємного та незабутнього. 

гло

Атмосферні вечори надихнули бренд glo™ створити серію стіків Neo Night Sensations*. Три вишукані смаки, сповнені літнім настроєм, – який ти обираєш сьогодні? Підкреслюй настрій делікатним чи яскравим смаком, захопивши на безлюдний пляж чи драйвову вечірку у крутому клубі стіки серії Night Sensations*.

Sunset Swing

Згадай, як теплими вечорами на розкішній веранді улюбленого бару чи затишному балкончику вдома, зустрівшись із друзями, ви обговорюєте приємні миттєвості цього дня. Тобі нікуди поспішати… Здається, пройшла лише мить, але ось ти вже босоніж підкорюєш танцпол, і сонце розчинилося на дні келиха п’янкого біттер шпріцу. Sunset Swing із цитрусово-тропічним смаком може гармонійно доповнити цю атмосферу літньої ночі.

гло

Twilight Dance

Дзвін келихів, наповнених іспанською сангрією, вдало переплітається з хітами, що лунають із програвача. Ти смієшся над епічною кулсторі, яку розповідає хтось із друзів. Багатогранний смак стіків Twilight Dance з ароматом винограду та міксом фруктів подарує тобі яскраву згадку про чудово проведений разом час.

гло

Midnight Sun

Коли під сонцем є кому запалювати, воно сяятиме навіть уночі. Драйвові вечірки до світанку, напої, які ледь тамують спрагу, спогади про те, як промінь стробоскопа розрізає вкрите зорями небо, – невже це літо ніколи не повториться? Стіки Midnight Sun зі смаком освіжаючого літнього напою та кисло-солодким ароматом можуть підкреслити особливість цього моменту.

гло

Про компанію "Бритіш Американ Тобакко"

"Бритіш Американ Тобакко" (БAT) – один із лідерів світових компаній, що виробляє та поставляє тютюнові та нікотиновмісні продукти для повнолітніх споживачів. У компанії працюють понад 50 тисяч осіб, а її фабрики представлені в 43 країнах світу. У стратегічний портфель компанії – входять світові бренди сигарет, а асортимент товарів із потенційно зниженим ризиком для здоров’я щоразу лише збільшується. Це вироби для вейпінгу, системи нагрівання тютюну, а також сучасні продукти для перорального застосування, зокрема безтютюнові нікотинові паучі, вологий тютюн і снюс.

гло


 

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999