Половина від продажів кожної упаковки вітаміну D3 "Олідетрим 2000" піде на закупівлю реанімобілів

15 серпня стартував всеукраїнський проєкт "Підтримай себе — підтримай Україну" — який передбачає, що 50% від продажу кожної упаковки препарату вітаміну D3 "Олідетрим 2000" буде спрямовано на закупівлю реанімобілів

tochka.net
tochka.net
автор
18 августа, 18:15
Здоровье
Половина від продажів кожної упаковки вітаміну D3 "Олідетрим 2000" піде на закупівлю реанімобілів © camilo jimenez, unsplash.com

Бренд "Олідетрим" започаткував цей проєкт з метою придбати сучасні реанімобілі, оснащені усіма необхідними складовими, що допомагатимуть рятувати людські життя. Водночас, кожен, хто залучається до проєкту та купує бодай одну упаковку препарату робить внесок не тільки в допомогу іншим, але й турбується про власне здоров’я. 

Загальна сума збору становить 3 700 000 грн, її планують зібрати до кінця вересня та передати автівки, що допоможуть транспортувати важкохворих та поранених людей до шпиталів. За перші два дні вже зібрано 152 397 грн.

Олідетрим Вітамін Д
Олідетрим Вітамін Д © пресслужба

У складні часи здоров’я людей стає у пріоритеті, бо турбота про оточуючих так само важлива, як і турбота про самих себе. Підтримуючи себе, ми підтримуємо Україну та всіх, хто потребує допомоги.  

І не даремно для такої ініціативи обрано вітамін D3 "Олідетрим 2000". Саме він допомагає залишатися активним і дієвим в будь-який час та пору року. Одна капсула препарату — це добова профілактична доза важливого вітаміну D3, необхідного для збалансованої роботи організму, зміцнення імунної системи та нормалізації роботи нервової системи. 

До речі, на дефіцит цього вітаміну сьогодні страждає більшість українців. Нестача вітаміну D загрожує схильністю до серцевих, респіраторних інфекційних хвороб, алергії, втомлюваності, зниження пам’яті та концентрації уваги, болю у м'язах, крихкості кісток, остеопорозу, випадіння волосся та інших проблем. 

Олідетрим Вітамін Д
Олідетрим Вітамін Д  © пресслужба

Вітамін D3 бере участь у численних фізіологічних процесах… має потужну імуномоделювальну дію, є активним чинником у запобіганні розвитку як гострих і хронічних запальних процесів, так і автоімунних захворювань,
— зазначає д. мед. н., професор В. В. Поворознюк.

Крім загальних властивостей, препарат регулює обмін вуглеводів та жирів, покращує роботу серця та  судин.

"Підтримай себе – підтримай Україну" — всеукраїнська ініціатива що триватиме до кінця вересня. Ініціатори проєкту впевнені, що вся сума буде зібрана, тому що "Олідетрим 2000" є лідером продажів серед вітамінів D3 для дорослих*. 

На сайті "Олідетрим" встановлено онлайн-лічильник зібраних коштів, який оновлюється щоденно, де кожен охочий зможе побачити, як набирається потрібна сума від продажів препарату.

*За даними аналітичної компанії Моріон щодо роздрібних продажів вітамінів групи D для дорослих у мережах українських аптек за 2021 рік.

ебаная реклама


ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999