"Молокія" випустила молоко "Молокія" вперше за 20 років

З 24 лютого компанія обрала шлях безперервної роботи на забезпечення своїх споживачів молочною продукцією

tochka.net
tochka.net
автор
4 октября 2022, 15:15
рецепты
Промо
"Молокія" випустила молоко "Молокія": вперше за 20 років © пресс-служба

Бренд молочних продуктів "Молокія" запустив новий продукт — молоко "Молокія" у пляшці. 

І не минуло 20 років. Насправді минуло,
—іронізують в компанії.

"Молокія" була заснована у 2002 році. З того часу бренд випустив десятки видів йогуртів, сирів, кефірів і масел. Він об’єднує 50 фермерських господарств, а команда налічує 1500 фахівців. Компанія встигла й швидко адаптуватися до повномасштабної війни, не зупиняючи роботу й підтримуючи українців сотнями тонн гуманітарної допомоги. "Молокія" навіть долучилася до загальнонаціональної кампанії "Сміливість" і змінила свій логотип.

Сама назва "Молокія" — поєднання слів "молоко" і "я". Так само і в продукції бренду — молоко є основою всього. І хоча це було очевидно для команди, споживачі не завжди розуміють, що "Казкове", якому найдужче довіряють мами, чи "Відбірне" є продуктами компанії.

Ось так звичайне молоко у пляшці під брендом "Молокія" побачило світ вперше. Настав час для нової історії. У молоці "Молокія" вся наша глибока любов до молока. Наша самоідентифікація. А це значно більше, ніж запуск чергового продукту.

Історія з молоком у пляшці від "Молокії" — історія під назвою "Ну нарешті!", або "Капітан Очевидність". Адже рішення на поверхні, і ми завжди розуміли, що ще встигнемо. І поки минали роки, ми запускали інновації, розробляли рецептури й шукали продуктові цікавинки, руки до "просто молока в пляшці" не доходили, бо ресурсу на запуск воно потребує стільки ж, скільки будь-яка інша нова новинка,
— розповідає директорка з маркетингу Юлія Ковальчук.

З 24 лютого команда "Молокії" обрала шлях безперервної роботи на забезпечення своїх споживачів такою необхідною та життєво важливою молочною продукцією. Саме тому завод не зупинявся ні на хвилину, фермери продовжували збирати молоко, водії — забирати та розвозити навіть у небезпечні точки. У "Молокії" кажуть, що працюють, аби щоранку мама могла зварити дитині кашку, а ті, хто потребує, могли в будь-який момент зміцнити своє здоров’я — так, як це було раніше.

Відтепер головний інгредієнт усієї продукції бренду матиме своє паковання й місце на полицях магазинів, щоб кожен споживач міг придбати молоко, з якого створюються всі "молокійні" йогурти, кефіри, масло та сметана.


Тобі може бути цікаво: ТОП-3 рецепта польских національних страв.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999