Гороскоп на наступний тиждень 6-12 лютого 2023 від Макса Гордєєва

3 февраля 2023, 22:00

Хочеш дізнатися, яким буде цей тиждень? Тоді скоріше читай астрологічний прогноз від Макса Гордєєва, який славиться своєю точністю!

Овен

Небесні світила радять не йти на медичне втручання. Не покладай домашніх турбот виключно на свої плечі. Як би наполегливо тобі не пропонували алкоголь, не погоджуйся його вживати. У тебе є ризик заплутатися у власних міркуваннях і зробити помилку.

Телець

Ти зазнаєш натхнення, яке корисно використовувати для творчості. Віддай перевагу завданням важким та великим. На твоєму життєвому шляху важливо прислухатися до голосу найвищих сил. Ти ефективніше справлятимешся з інтелектуальною діяльністю, а не з фізичною.

Близнюки

Тобі буде корисно почати гартуватися. Вияви обережність при поводженні з технічними пристроями. Особливу користь зараз принесуть прогулянки. Листування можуть завадити впоратися зі своїми обов'язками. Поки що не варто братися за ремонтні роботи.

Рак

Незабаром буде візит до лікаря. Ремонтні роботи, розпочаті цього тижня, пройдуть швидко. Не рекомендовано займатися переїздом. Відповідь на важливі для тебе життєві питання можна знайти через духовні практики. Тобі належить виконати обов'язок перед кимось.

Лев

Для досягнення своїх цілей тобі потрібно подарувати подарунок потрібній людині. Для тебе зараз найкраще – короткострокові завдання. Ти впораєшся зі складним завданням за рахунок своєї проникливості. Алкоголь здатний надати сильний негативний вплив на тебе.

Діва

Намагайся донести потрібні ідеї до людей, коли вони виявлять до тебе увагу. Тобі потрібно розібрати кореспонденцію. Своєчасно зроби профілактику для свого організму. Обов'язково знайди час для медитації. Загалом майбутній тиждень сприятливий для садівництва.

Терези

Від переїзду краще зараз утриматись. Не вступай у суперечки, оскільки це призведе до конфлікту. Тобі доведеться зіткнутися з незавершеними справами. Слід відмовитись від запланованої подорожі. Щоб залучити удачу, потрібно виявити доброту по відношенню до тварин.

Скорпіон

Ти вестимеш довгі листування. Прийти у тонус допоможуть водні процедури. У твоїх духовних пошуках може статися сильний перелом. Ти візьмеш участь у якомусь святкуванні. Фізична активність має бути помірною. Переставляння меблів сприятливо вплине на твоє життя.

Стрілець

Не покладайся цілком на розум, інакше зробиш неправильний вибір. Технічні пристрої будуть з тобою не в злагоді. У всіх справах прагни у майбутнє і не оглядайся на минуле. Щоб покращити настрій, слід здійснити прибирання. З фізичних навантажень бажаний біг. Не бійся осягати щось нове. Плани щодо подорожі краще перенести.

Козоріг

У разі хвороби з нею буде легко впоратися. До твоєї хати прийде свято. Небесні світила рекомендують силові вправи фізичного розвитку. Утримайся від прибирання, тому що чистота не протримається довго. Логіка стане твоїм головним союзником у важливих завданнях.

Водолій

Великі шанси на незаплановану подорож. Для прискорення робочого процесу використовуй технічні пристрої. У вихідні буде корисно приділити час своїм турботам. Освоєння нових сфер буде важким. У тебе очікується успіх у складних справах.

Риби

За належної старанності у духовних практиках можна досягти вражаючих результатів. Цей тиждень є вдалим для змагань. Технічні пристрої допоможуть робочому процесу. Колишні турботи намагатимуться перешкодити поточним планам. У вільні дні варто змінити атмосферу. Тобі вдасться самостійно усунути серйозну поломку. Ти отримаєш задоволення від того, що опинишся в центрі уваги.

Автор: екстрасенс Максим Гордєєв, instagram @maxgord

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999