Конфликтные выходные: этих знаков Зодиака ждут неприятности в ближайшие дни

25 марта, 09:00

Найближчі дні, керовані енергією Сатурна в Рибах, призведуть три знаки зодіаку до конфлікту з оточуючими та друзями. В результаті вони зможуть розібратися та переосмислити свої стосунки. Сатурн у Рибах, сонячне затемнення Молодика в Овні й ретроградація Меркурія в Тельці найближчими днями випробовують ці знаки зодіаку.


Три знаки зодіаку мають конфлікти з оточуючими, хто вони?


Лев

Наступний період називатиметься «днями випробувань», тому що вам буде нелегко справлятися зі своїм роздратуванням. Справді, березень був дуже щедрий для вас: ви зазнали небувалого успіху, просунулися кар'єрними сходами й зачарували начальство. Ваші досягнення знайшли відгук, і тепер ви відомі своєю рішучістю та серйозністю.

Ви, уродженці непереможного Лева, спокійні та зосереджені на своїй роботі та особистому житті, крім того, що це не заважає хейтерам атакувати вас і намагатися принизити для задоволення свого его, у чому сенс претендувати на платонічний світ? Але Лев, нарешті, вийде зі свого мовчання і розставить усіх на свої місця! Так ви принесете мир додому та залякаєте всіх дурнів. Ваше коло тепер добре обране вами, щоб звільнити себе тільки для людей і речей, які дійсно змушують вас почуватися добре. Будьте вимогливими!

Терези

Коли у вашій карті є знак Терезів, стає ясно, що ви самовіддані та чуйні люди. Не буває дня, коли б ви не допомагали іншим з такою відданістю та добротою. Усі цінують вас за ваші благородні та героїчні вчинки, але, на жаль, цим справа не обмежується… У недосконалому житті деякі люди зайдуть так далеко, що скористаються вашою добротою та приймуть вас як належне. Вони не перестануть вдиратися у ваше особисте життя, щоб поглинути вашу енергію і попросити вас про щось понад ваші можливості. Вони не втомляться, доки ви не станете першим.

Солодкі води, всі п'ють із нескінченною жадібністю. Однак, зірки радять вам пригальмувати, подихати свіжим повітрям і, перш за все, не відчувати провини за свою доброту. Зробіть перерву, приділіть першорядну увагу своєму здоров'ю та власному благополуччю. Підсумок цих вихідних: потрібно вміти відокремлювати зерна від полови.

Риби

Шановні риби, наступні кілька днів будуть для вас емоційно складними, але не хвилюйтеся, це не має великого значення. Ви, Риби, здатні розуміти психіку інших людей і розкривати емоції, які вони приховують чи придушують через страх, чи несвідомість. Ви висвітлюєте їх шляхи й запрошуєте поринути у свої душі, щоб отримати контроль над своїми емоціями. Ви часто проявляєте дотепність і містицизм, захищаючи щосили те, у що ви вірите, що підтримує ваші емоції на висоті. Проте оскільки життя вимагає пауз і моментів застою, ви побачите, як ви відключаєтеся від розуму і повертаєтеся до реальності.

Саме тут ваш настрій залежатиме від того, що ви будете менш готові вітати інших із добротою та відданістю. На даному етапі порада зірок — не приймати ці конфлікти близько до серця, тому що ці люди — ті, кому ви були раді допомогти раніше. Прекрасні дні повернуться і принесуть вам ваше сонце та вашу радість життя.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999