Гороскоп на тиждень 29 травня - 4 червня 2023 від екстрасенса Макса Гордєєва

28 мая, 16:35
Гороскоп
Гороскоп на тиждень 29 травня - 4 червня 2023 від екстрасенса Макса Гордєєва © Пресслужба

Читайте також: Гороскоп на наступний тиждень 6-12 лютого 2023 від Макса Гордєєва

Хочете дізнатися, яким буде цей тиждень? Тоді скоріше читайте на Afisha.bigmir.net астрологічний прогноз від Макса Гордєєва, який славиться своєю точністю!

Гороскоп Овен (21.03 – 20.04)

Тримайте емоції під контролем, інакше запальність може вас підвести, і ви серйозно зіпсуєте стосунки з людьми. Можливо, від партнера вимагає більше, ніж він може дати.

Гороскоп Телець (21.04 – 21.05)

Має бути серйозна перевірка професійної компетенції. Будьте чесні, не беріть на себе більше зобов'язань, ніж реально може виконати. Взаємини із близькою людиною можуть загостритися.

Гороскоп Близнюки (22.05 – 21.06)

Доля пропонує вам провести роботу над помилками – зараз слушний час для того, щоб визнати свої помилки або пробачити старі образи. В особистому житті ви самі відзначитеся оригінальністю.

Гороскоп Рак (22.06 – 23.07)

Захоплення принесуть користь у роботі, ви зможете нестандартно вирішити будь-яке завдання. Можливо, для цього вам знадобиться порада та схвалення близької людини. Не виключено пригадування старих образ.

Гороскоп Лев (24.07 – 23.08)

Ризикуєте зробити помилку, яку буде важко виправити. Не приймайте рішень гаряче і не порушуйте встановлених правил. Усуньте від вирішення побутових питань. Ви, напевно, дізнаєтеся, що любов вимагає зусиль і поступок.

Гороскоп Діва (24.08 – 23.09)

Зверніть увагу на проблеми, які вимагають вашої власної активності. Можливо, захочеться щось змінити в собі, не зволікайте - дійте! Уникайте сварок, вони виявляться затяжними.

Гороскоп Терези (24.09 – 23.10)

Вас спробують задіяти у сферах, до яких ви не маєте відношення. Можливо, саме цей досвід виявиться дуже корисним. Ваші сумніви, коливання та ревнощі напевно безпідставні.

Гороскоп Скорпіон (24.10 – 22.11)

Девіз найближчого періоду: «Або ідеально, або зовсім не потрібно». Незважаючи на власний душевний дискомфорт, напевно, доведеться кинути комусь рятувальний круг. А ваш сімейний човен витримає будь-яку бурю.

Гороскоп Стрілець (23.11 – 21.12)

Колишні призабуті контакти та випадкові знайомства напевно відіграють чималу роль. Слід звернутися до минулого, по-новому щось подивитись, зайнятися справою душі. Вашого авторитету вистачить для «контрольного пакета» на раді.

Гороскоп Козоріг (22.12 – 19.01)

Можливо, опинитеся в жорстких рамках: доведеться діяти в непростих умовах, на наполегливе прохання чи навіть наказ. Але ви не станете надто на цьому концентруватися. У особистому житті важкий період.

Гороскоп Водолій (20.01 – 19.02)

Напевно, потягне на подвиги, чи то від нудьги, чи то від бажання перевірити власні сили. Але не поспішайте приймати кардинальні рішення – користі від цього буде нуль. На амурному фронті також - плутанина.

Гороскоп Риби (20.02 – 20.03)

Ваше кредо: «Все, що робиться, на краще»! Куди б зараз не направила вас доля, неодмінно знайдете свою вигоду та інтерес, тому рухайтеся за течією. Романтичним стосункам нічого не загрожує.

Автор: екстрасенс Максим Гордєєв, instagram @maxgord

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999