Які знаки зодіаку можуть розлюбити та розірвати стосунки у липні

1 июля 2023, 09:00
Гороскоп
Які знаки зодіаку можуть розлюбити та розірвати стосунки у липні © Колаж/pixabay.com/freepik.com

Цього місяця чотири конкретні знаки зодіаку розлюблять і розірвуть свої стосунки. Оскільки ми чинимо величезний тиск на себе, щоб досягти цих високих висот у коханні, пристрасті та емоціях. Іноді ми не хочемо визнавати, що відбувається, а коли справа доходить до кохання та стосунків, ми тримаємося… можливо, надто довго. У липні цього року ми визнаємо, що наші романи висять на волосині. Деякі з них закінчаться, а деякі балансуватимуть на деякий час. Одна річ, яка відбудеться в цей час, це те, що чотири конкретні знаки зодіаку розлюблять один одного, що буде складною частиною.


Чотири знаки зодіаку розлюблять і розірвуть стосунки у липні 2023 року


Овен

Читайте також: Гороскоп на липень 2023 року для всіх знаків зодіаку

Суворі умови підштовхують вас до краю липня 2023 року, оскільки ви не можете не почуватися в пастці своєї ситуації. Це стосується тільки вашого особистого життя, бо все інше у вашому житті в цей час, здається, працює дуже добре. Те, що з вами одночасно відбувається так багато хорошого, дає вам сміливість залишитись і спробувати налагодити стосунки з вашим романтичним партнером.

Однак правда випливе, і ви не зможете ігнорувати її через деякий час. Багато транзити Вузлів особливо впливають на вас, тому що здається, що кожен з них підштовхує вас до якогось великого лікування. Як ви знаєте, розумні Овни, всі зцілення мають свою ціну, і у вашому випадку ви повинні зайняти тверду позицію та повідомити свого партнера, що відбувається у вашій голові. Ви більше не відчуваєте це, і це цілком реальна річ, з якою потрібно розібратися.

Близнюки

Читайте також: Знаки Зодіаку, які не вміють зберігати секрети

У липні 2023 року ви будете ставити питання, чи вислизнули від вас стабільність і безпека. Ви можете навіть відчувати себе пригніченим при думці, що ви просто не можете утримати кохання. Ви вже програвали цю гру раніше і відчуваєте, що ось-ось знову програєте. Енергія Меркурія оточує вас і постійно переслідує ваш розум. Ви вже починаєте відчувати муки втрати любові, і в міру того, як минає місяць, ви починаєте відчувати, що більше не можете підтримувати цей фарс.

Коли Сонце увійде у сезон Лева, вас відвідає транзитний Меркурій у поєднанні з Ліліт. Це астрологічне явище поверне вас у реальність і дасть зрозуміти, що кохання, яке ви колись відчували, слабшає.

Діва

Читайте також: Вони нічого не бояться: найсміливіші знаки Зодіаку

Між всією енергією Меркурія і Венери, що сходить з космосу в липні 2023 року, ви змиритеся з кількома пригніченими істинами у своєму житті. Ви вже давно підозрюєте, що у вас не залишилося жодної любові до людини, з якою ви перебуваєте у стосунках. Бути закоханим і підтримувати це кохання завжди було серед ваших пріоритетів, але що відбувається, коли ви більше не відчуваєте цього кохання?

Протягом липня 23-го року ви зіткнетеся з Марсом у Діві, тоді як Марс утворює трикутник із Вузлом, а це означає, що істина більше не зможе існувати в тіні. Ви знаєте, що прагнете розлуки, яка завдає вам болю... проте це ваше життя. Ви знаєте, що маєте рухатися далі, незважаючи на видимість, яку хочете зберегти.

Скорпіон

Читайте також: Волелюбні люди: знаки зодіаку, які бояться серйозних стосунків

У липні 2023 року так багато енергії Марса впливає на ваше життя, що до третього тижня його може стати занадто багато. У вас є Марс в опозиції до Сатурна, що наближається до вас у той же час, коли Сонце знаходиться в опозиції до Плутона, в сезон Лева, і це означає, що якщо ви відчуваєте розчарування зараз, зачекайте. Розчарування піде до кінця місяця. Ваше особисте життя вже деякий час перебуває на межі катастрофи, але ви, як і решта, досі не хотіли стикатися з цим.

І чому зараз? Тому що тепер це стає очевидним, і за участю Сонця у Леві ви починаєте відчувати, що життя проходить повз вас. Як тільки ви зрозумієте, що розлюбили, ви, можливо, не захочете вдавати ще одного дня. Реалізація дає швидкі результати для вас, Скорпіон.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999