Любовний гороскоп на липень 2023 рік: ці знаки зодіаку стануть щасливими у стосунках

5 июля 2023, 20:00
Гороскоп
Любовний гороскоп на липень 2023 рік: ці знаки зодіаку стануть щасливими у стосунках © Колаж/pixabay.com/freepik.com

У липні 2023 року повня в Козерозі, молодик у Раку, а Венера, планета кохання, починає ретроградний рух у пристрасному знаку Лева. Козеріг приносить зобов'язання, в той час, як Рак прагне до будинку, так що багато тем відносин будуть зосереджені навколо цих двох місячних подій. З усім тим, дика карта полягає в тому, як ретроградна Венера вплине на вас.

Риби

Читайте також: Липень 2023 року стане складним місяцем для трьох знаків зодіаку

Липень 2023 року — це надзвичайно важливий для вас місяць кохання та глибокого зв'язку у ваших відносинах. Це обіцяє бути часом глибокого зростання у справах серця, коли ви поринаєте в глибини своїх емоцій і досліджуєте нові виміри близькості. Спочатку ви можете виявити, що вас тягне до самоаналізу та роздумів.

Створення простору для піклування про себе та саморефлексії має важливе значення, дозволяючи вам прояснити свої бажання та прагнення у коханні. Використовуйте цей час, щоб зцілити будь-які емоційні рани минулого і позбутися будь-яких давніх уподобань.

Водолій

Читайте також: Липень 2023: найвдаліший день місяця для кожного знаку зодіаку

У місяці, що передує липню 2023 року, приготуйтеся до місяця, що хвилює, самовідданості та самопізнання. Коли місяць почнеться і Венера стане ретроградною у Леві, активізуючи вашу романтичну зону, ви можете відчути приплив натхнення та бажання звільнитися від будь-яких обмежень, які стримували вас у коханні. Це включає ті рани або страхи з минулого, які тільки посіли непотрібне місце у вашому серці. Скористайтеся цією можливістю, щоб вирушити у подорож самопізнання та любові до себе.

Коли липень 2023 року добігає кінця, не забувайте поважати свої потреби та прагнення у відносинах. Прийміть свою індивідуальність і дозвольте своєму партнеру робити те саме, створюючи простір, в якому ви можете рости й процвітати разом.

Козеріг

Читайте також: Які знаки зодіаку можуть розлюбити та розірвати стосунки у липні

Липень 2023 року обіцяє поглибити близькість і прийняти вразливість у міру того, як ви проникаєте в глибини свого серця і будуєте основи, здатні протистояти будь-яким викликам або перешкодам, оскільки Марс у Діві активує ваш сектор навчання, вищого глузду та пригод. Попри те, що іноді ви можете опинитися в певних рамках або навіть важко звільнитися, щоб знайти те, що вам потрібно, в липні 2023 року вам буде дано дар безстрашності й цікавості.

У цей період надається можливість допомогти вам зміцнити ваш зв'язок і створити міцну основу для майбутнього. Вступайте у відкрите та чесне спілкування зі своїм партнером, висловлюючи свої бажання та мрії про стосунки. Ви повинні прийняти новий розділ у ваших відносинах та житті.

Терези

Читайте також: Гороскоп на липень 2023 року для всіх знаків зодіаку

Липень 2023 року обіцяє поглибити ваші стосунки, прийняти вашу внутрішню правду і знайти баланс, який резонує з вашою романтичною душею. Минулий рік був схожий на американські гірки, де ваші потреби в основному задовольнялися, але не так, як вам справді потрібно. Було складно мати надію чи залишатися оптимістом. Ваші стосунки можуть знайти мирний баланс, якого ви так прагнете, і в липні 2023 року ви нарешті відчуєте, що у ваших силах створити його.

Повний місяць у Козерозі змусить вас задуматися про теми, пов'язані з будинком і сім'єю, оскільки він висвітлює цю область вашого життя. Ви можете виявити, що шукаєте більшого балансу між своїми заняттями та інтересами вашого партнера.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999