Рейтинг сексуальності за знаками зодіаку

28 августа 2023, 18:30
Гороскоп
Рейтинг сексуальності за знаками зодіаку © Колаж/pixabay.com/freepik.com

Сексуальний потяг людини настільки індивідуальний, наскільки це можливо, але астрологія вчить нас, що навіть нашим лібідо можуть керувати зірки.

12. Терези (23 вересня – 21 жовтня)

Справа не в тому, що Терези не люблять секс, просто вони віддають пріоритет різним типам інтимних відносин, наприклад, дружбі та сім'ї. Секс вступає в гру, коли вони дійсно хочуть продемонструвати любов і відданість, і вони набагато рідше, ніж інші символи, займаються цим випадково.

11. Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолій перш за все бажає бути вільним, тому його можна відключити від сексу при найменшому натяку на те, що сексуальні стосунки можуть стати на заваді цьому. Цей повітряний знак часто витає у хмарах, коли справа стосується сексу, і може бути трохи непостійною, коли справа стосується сексуальних зв'язків.

10. Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви насправді відомі своєю авантюрністю в ліжку, оскільки це одне з небагатьох місць, де вони можуть по-справжньому розпустити волосся. Насправді, проблема в тому, щоб доставити їх туди. Дівам потрібен партнер, який допоможе їм вийти з "голови", розставити пріоритети в сексі і дати волю бажанням та серцю.

9. Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюкам може знадобитися трохи більше часу, щоб підготуватися до сексуального контакту, оскільки для підняття настрою потрібна приємна розмова, інтелектуальна стимуляція та багато сміху. З іншого боку, один неправильний рух, і вони миттєво відключаться.

8. Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козероги мають репутацію врівноважених і консервативних людей, але ці якості можуть стати в нагоді в спальні, особливо коли справа стосується витривалості. Козероги готові піти на все заради своїх сексуальних партнерів і більш ніж готові докласти всіх зусиль, щоб вони були щасливими.

7. Рак (21 червня – 22 липня)

Раки вважають за краще, щоб їхні сексуальні контакти були значущими та дбайливими. Вони знають, що для того, щоб секс приносив їм по-справжньому задоволення, їм необхідно завоювати довіру, а це може зайняти час. І вони більш ніж готові чекати.

6. Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби люблять секс і сексуальний зв'язок, але їхнє прагнення повністю залежить від зв'язку, який вони відчувають. Як тільки це відбувається, їх сексуальний потяг зашкалює. Якщо зв'язку немає, їхня пристрасть стане холоднішою, ніж випробування відерцем з льодом в Антарктиді.

5. Лев (23 липня – 22 серпня)

Сексуальний потяг Лева залежить від іншої людини. Якщо вони знайдуть когось, хто готовий ставитися до них як до короля джунглів, яким вони є, лібідо палкого Лева буде астрономічним (каламбур). Але коли вони зустрічають когось, хто здається байдужим або намагається поводитися круто, їх сексуальний потяг зникає.

4. Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Кокетливий Стрілець любить інтрижку, і як вогненний знак підживлює його різноманітність. Більше, ніж будь-який інший знак, вони готові до випадкової метушні у спальні. З іншого боку, іноді вони можуть боятися зобов'язань, віддаючи перевагу різноманітності у всіх аспектах свого життя. Проте зв'язок на одну ніч не виключено.

3. Овен (21 березня – 19 квітня)

Овном управляє Марс, а Марс управляє сексуальним потягом, тож порахуйте самі. Овни люблять спокушати та отримувати задоволення від підготовки до сексу майже так само, як і від самого акту.

2. Телець (20 квітня – 20 травня)

Чуттєвий Телець любить фізичні дотики та всілякі задоволення, тому не дивно, що вони такі близькі до вершини нашого списку. І як тільки справа буде зроблена, вони, швидше за все, стануть знаком того, що підуть за цим за допомогою обіймів світового класу.

1. Скорпіон (22 жовтня – 21 листопада)

Сексуальні Скорпіони відомі своїм високим сексуальним потягом, яке підживлюється їхньою жагою до пригод і близькості. Однак для них це не просто гра з числами. Скорпіони також дуже вибіркові щодо своїх партнерів і дотримуються високих стандартів, а це означає, що лише VIP-персони можуть побачити, як вони розкривають свою дику сторону.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999