Татуювання, які приносять удачу: що радять астрологи

13 ноября, 20:10
Гороскоп
Татуювання, які приносять удачу: що радять астрологи © instaastro.com

Ці татуювання не лише покажуть вашу любов до мистецтва, а й принесуть вам астрологічну користь. Зробивши татуювання відповідно до вашого знаку зодіаку, ви можете отримати різні благословення від планет. Отже, якщо ви чарівний Лев або ніжна Діва, ми маємо щось для кожного знака зодіаку.

У світі астрології є захоплюючі способи, які допомагають нам залучити благословення та захист Всесвіту. Одним із таких способів є татуювання Васту або Небесні татуювання. У багатьох культурах та релігіях татуюванням відводиться особливе місце як релігійній практиці. Таким чином, татуювання Васту - це малюнок на вашому тілі, який допоможе вам отримати безліч переваг.

Відповідно до ведичної астрології, існує кілька татуювань Васту чи небесних істот. Кожне татуювання представляє різні якості. Таким чином, він наділяє свого власника найсильнішими якостями. Деякі з цих магічних татуювань: Ганеша, Свастика, Лотос.


Татуювання для кожного знака Зодіаку, що приносять успіх


Овен: Схід сонця (лють).

Татуювання із символами удачі для Овна мають ідеально доповнювати його індивідуальність. Знак Овна впевнений у собі та товариський. Тому вони вважають за краще робити великі татуювання. Їхнє татуювання із символом процвітання підкреслює яскраву індивідуальність. В результаті Овен також може зробити татуювання Сонця, яке є вогненним знаком. Крім того, стріла також є чудовим татуюванням Васту для Овна, оскільки вона представляє напрямок життя Овна.

Телець: Лотос та Свастика (духовність).

Телець — земний знак, що має глибокий зв'язок із природою. Тому татуювання лотоса на шиї стане для них ідеальним вибором. Лотос дає їм благословення природи, а також приносить зростання та стабільність у життя Тельців. Крім того, лози, листя та татуювання на кісточці з квіткою також є відмінними варіантами для татуювань із символами удачі Тельця. Ці татуювання символізують цей земний знак, який прагне стабільності та обґрунтованості.

Близнюки: Їнь та Ян (особистість-близнюк).

Близнюки чудові у спілкуванні. Таким чином, їхнє татуювання із символом процвітання покращує спілкування. Близнюки можуть зробити татуювання зі своєю улюбленою цитатою або відкритою книгою на зап'ясті. Крім того, вони також можуть зробити татуювання Їнь та Ян, що символізує їхні близнюкові особи.

Рак: Квіткове Дитя Місяця (кохання).

Раки — коханці, і вони щосили намагаються показати своє кохання. Тому їхнє татуювання Васту може бути чим завгодно, що пов'язане з любов'ю. Це може бути ім'я їхнього партнера (зміцнить їхні стосунки) або це може бути важлива дата. Крім того, Місяць керує Раками. Отже, місячні небесні татуювання допоможуть їм доторкнутися до своїх глибоких емоцій і почуттів.

Лев: Корона (влада).

Татуювання із символом корони ідеально підходить могутньому Леву. Леви — вроджені лідери, тому їм подобається мати владу. Таким чином, татуювання із символом корони підтримує їхні лідерські якості та дає їм астрологічні переваги. Леви також можуть зробити динамічне татуювання Лева, який є символом зодіаку. Це татуювання символізує сильну та привабливу особистість Лева.

Діва: Замок Небесного Ока (смиренність)

Діви елегантні та мінімалістичні. Тому їх небесні татуювання, у тому числі геометричні, можуть бути крихітними та деталізованими. Маленьке татуювання на кісточці з квіткою — відмінний варіант для Дів, який дає їм переваги Васту за їхню скромну особистість.

Терези: Якір (рівновага).

Татуювання з символом процвітання для Терезів може бути шкалою балансу. Це тому, що це знак зодіаку Терезів. Терези люблять підтримувати баланс у всіх аспектах життя. Вони також мають сильну мораль і прагнення до справедливості й миру. Тому символ миру чи лебідь зміцнюють мораль Терезів. Ці небесні татуювання також надають Терезів впевненістю та спокоєм.

Скорпіон: Змій Уроборос (мудрість).

Скорпіони відомі своєю загадковістю. Тому їх татуювання можуть перебувати в унікальних, закритих для їхніх очей місцях. Крім того, татуювання Скорпіон чудово підтримує індивідуальність цього емоційного та унікального знаку зодіаку. Татуювання змії — ще один відмінний варіант для них, оскільки вона символізує трансформацію та мудрість.

Стрілець: Бог Дайкоку (процвітання).

Татуювання удачі для Стрільця — це те, що символізує їхню любов до подорожей. Тому найвигідніші татуювання із зображенням небесної природи для Стрільця – це глобуси чи карти. Крім того, літаки та автомобілі також є унікальними варіантами татуювань із символами багатства для Стрільців.

Козеріг: Бумеранг (карма).

Татуювання Карми на зап'ястя — ідеальне татуювання із символом процвітання для Козерога. Це тому, що цим знаком керує планета Карми Сатурн. Татуювання Козерога, що є неминучою природою Карми, допомагає Козерогам отримати астрологічну вигоду від Сатурна. Крім того, Козероги також можуть зробити мотиваційні цитати або татуювання із зображенням землі та небес.

Водолій: Хвиля чи Ганеша (ріст).

Небесні татуювання, на яких зображені зірки та інші небесні об'єкти, спонукають Водоліїв переслідувати величезні цілі, яких вони прагнуть. Сузір'я або хвилі ідеально відповідають меті Водолія. Крім того, татуювання мандали зміцнює їх зв'язок та усвідомлення Всесвіту.

Риби: Риба-близнюк Коі (багатство).

Ці водяні знаки можуть зробити татуювання з рибою, як їхній символ зодіаку. Татуювання риб-близнюків Коі дає їм сили долати різні життєві перешкоди. Крім того, водне татуювання, таке як океан або хвилі, ідеально відповідає їх знаку зодіаку. Крім того, метелики також є чудовим варіантом татуювання для риб, оскільки вони відповідають високій інтуїції цього знака.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999