Структурний гороскоп: хто є королем, а хто – блазнем

26 ноября 2023, 15:03
Гороскоп
Структурний гороскоп: хто є королем, а хто – блазнем © Getty Images

Західний гороскоп зорієнтований на дванадцятьох представниках зодіакального кола, які пов'язані з дюжиною місяців. Він розповідає про характери особистостей і їхні покликання. У східному гороскопі таку функцію виконують тотемні тварини з 12-річного циклу. Ці гороскопи дозволяють пізнати себе, спираючись на різні системи давніх астрологів; попрацювати над своїми вадами й не проґавити чесноти; знайти спільну мову з іншими людьми; зрозуміти, як діяти в тій чи тій ситуації.

Одначе існує ще одна система – структурний гороскоп. У ній перетинам західного й східного гороскопів відповідає сімка характерів. У таблиці нижче горизонтальний стовпчик – це ваші знаки зодіаку за місяцем народження. А в вертикальному – астрологічні тварини за роком появи на світ. Ну а на перетині знаків – Вектор, Блазень, Професор, Аристократ, Лицар, Лідер і Король. Більше про кожен із них дізнавайтеся нижче. 

Источник: pinterest miraokka


Структурний гороскоп – Король


Читайте також: Новий і повний Місяць у грудні 2023 року: дати та як впливає

Знак пасіонаріїв, природжених керівників. Їхній успіх полягає в упевненому прийнятті рішень, чітких і виважених діях. Якщо ви ідентифікували себе Королем, але не готові до публічності, не впевнені, що обрали своє заняття, ліпше удоскональте план дій, спрогнозуйте можливі відхилення від нього, а потім – сяйте.

Гарний Король той, котрий добре знає життя своїх підданих і не рветься до трону. Навчіться бути щедрими як Аристократ й доблесними як Лицар. Осягніть мудрість Професора й уміння Лідера згуртовувати людей. Ну і, звісно, приправляти все це гумором і грайливістю Блазня.

Источник: Getty Images


Структурний гороскоп – Лідер


Енергійність – головна риса цього знака, його символ. Тож якщо ви – Лідер, то покажіть свою жвавість усім.

У Лідера є дещо спільне з Професором. Вони обидва уважають себе життєвими вчителями. Але у випадку Лідера ця педагогіка ґрунтується не на інтелекті, а на вмінні переконувати. Ваша місія – підбадьорювати, очолювати видатні проєкти, прямувати до високої мети. 

Источник: Getty Images


Структурний гороскоп – Лицар


Лицар – не той, кому потрібне визнання та звуки фанфар. Йому достатньо виконання свого обов'язку. Він не приковує до себе увагу публіки й не чекає оплесків.

Для Лицаря не існує дрес-кодів. Він може дозволити собі як просте й зручне вбрання, так і строкатий одяг. Головне – не виказувати ні своїм виглядом, ні діями злостивість. Оскільки перевага цього знака – добре серце.

На відміну від Вектора, Лицар не агресивний. Він – не сухий раціоналізатор Професор. Не витончений Аристократ. Йому не притаманна галасливість і метушливість Блазня. Від нього чекають слушної поради й підтримки.

Источник: Getty Images


Структурний гороскоп – Аристократ


Мета Аристократа – примножувати в цьому світі естетику. Аристократ знається на мистецтві й стежить за модою. Оточення чекає від нього педантичності, акуратності, вишуканості й моральності. Сила представників цього знака полягає в бездоганній репутації.

Аристократ залишається аристократом і наодинці. Це відображається навіть на його негліже й їді. Проте для повноцінної реалізації представникам знака потрібно виходити в люди й об'єднувати зусилля з іншими.

Источник: Getty Images


Структурний гороскоп – Професор


Для Професорів притаманні розсудливість і послідовність дій. Вони – втілення сталого виразу " тричі зміряй, а раз відріж". Тому екстравагантний одяг і чудернацькі погляди неприродні для них. Це не означає, що представникам знака не можна ділитися своїми думками. Проте ці думки мають бути обґрунтованими. Іще їм варто навчитися опановувати себе, оскільки паніка може зіпсувати імідж шанованої особи.   

Источник: Getty Images


Структурний гороскоп – Блазень


Завдяки Блазню на обличчях людей має виникати усмішка. Його роль – звеселяти, кепкувати з інших і самого себе. Блазень не має боятися видатися кумедним. Блазнювання – його стихія й обов'язок. Тому Блазням можна й треба яскраво вдягатися й поводитися. Скромність і сором відсутні в словнику цієї душі компанії. Але сміх Блазня – це не лише невигадливі американські фільми, а й глибоке знання психології. Бо щоб когось розсмішити, потрібно його знати. Тому Блазням корисно поглиблювати свої знання в цій царині.

Источник: Getty Images


Структурний гороскоп – Вектор


Читайте також: Кіно за знаками зодіаку: що люблять переглядати на дозвіллі всі від Овнів до Риб

Для Вектора найголовніше усвідомити те, наскільки він непересічна людина. Вектор – антитеза застою, тому покликаний будити людей і підштовхувати до розвитку. Цей знак прагне пригод і урочистостей. Він привабливий, не може бути сірою мишею як зовні, так і за своїми діями. Певна серйозність і навіть "демонічність" Вектора лише увиразнить його серед інших. Одначе й йому, й усім навкруги варто пам'ятати: це лише маска, а всередині Вектора – добре й чуйне серце.

Источник: Getty Images


Раніше ми писали про те, які планети будуть ретроградними в грудні, а також як це позначиться на людях.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999