Гороскоп на 2024 рік для Близнюків на гроші, кохання та здоров'я

16 декабря 2023, 03:00
Гороскоп
Гороскоп на 2024 рік для Близнюків на гроші, кохання та здоров'я © Getty Images

У рік Дракона Близнюки-чоловіки відчують свою силу порівняно з конкурентами, а Близнюки чарівної статі заручаться підтримкою родичів. До здоров'я буде потрібна уважність.


Гороскоп на 2024 рік для Близнюків-жінок


Дорогі пані-Близнюки, перше півріччя 2024 року буде для вас пліднішим завдяки подвійному транзиту Юпітера й Сатурна. Ваш знак Овна в одинадцятому домі й знак Лева в третьому домі будуть активовані, що показує, що ви будете дуже сміливими, енергійними, пристрасними й упливовими в спілкуванні. Завдяки цьому ви зможете досягти хорошого прибутку, поваги й популярності у своєму колі спілкування та професійному середовищі. Цей час також збільшить ваші інвестиції. Ви отримаєте підтримку своїх старших і молодших братів і сестер.

Источник: Getty Images

Читайте також: Гороскоп на 2024 рік для Овнів на гроші, кохання та здоров'я

Однак після 1 травня 2024 року для вас все може змінитися, оскільки Юпітер пройде транзитом через ваш дванадцятий дім, а ваш знак Скорпіона в шостому домі активується через подвійний транзит Юпітера й Сатурна. У такий спосіб ви можете зіткнутися із проблемами зі здоров'ям, судовими розглядами чи іншими конфліктами.

Ви будете зосередженіші й одержимі своїм професійним життям, але є несприятливі прогнози для вашого сімейного життя. Можливо, вам доведеться покинути оселю через роботу. Отже, пані-Близнюки, вам рекомендується з початку року постаратися збалансувати своє професійне й особисте життя.


Гороскоп на 2024 рік для Близнюків-чоловіків


2024-го Близнюки чоловічої статі зосередяться на знаннях для підвищення кваліфікації, а також напрацьовуватимуть базу різнопланових контактів. У першій половині року прогнозуються трудові успіхи. Це буде майже бездоганний період для презентації своїх ідей широкому колу людей, а також для запуску нових проєктів. Ініціативи будуть схвалені й підтримані. Також знайдуться спонсор і соратники, які допоможуть із втіленням задумів.

Другу половину 2024-го готуйтеся присвятити подорожам, зокрема відрядженням. Завдяки позиції астрологічних об'єктів, Близнюкам-чоловікам удасться успішно конкурувати.


Фінансовий гороскоп для Близнюків на 2024 рік


Юпітер керуватиме вашою картою народження 2024 року й чимало в чому вплине на бізнес, кар'єру й фінанси. Розташування цієї планети у вашій карті народження принесе позитивні зміни в бізнес. Стратегії спрацюють, і підприємство буде процвітати відповідно до ваших очікувань.

Якщо ви студент, який народжений під цим знаком зодіаку, ви отримаєте широкі переваги у царині знань. Ви скористаєтеся новими можливостями для здобуття вищої освіти й досягнете нових висот у найближчі місяці. Однак на блюді нічого не подадуть, для цього доведеться попрацювати.

Цей рік буде вдалим для найманих працівників, оскільки ваша карта народження вказує на підвищення чи переведення на роботу. Якщо ви чекали підтримки від старших чи колег на роботі, на вас чекає величезне розчарування, яке викличе у вас стрес.


Любовний гороскоп для Близнюків на 2024 рік


На думку астрологів, люди, народжені під знаком Сонця – Близнюки – відчують щастя в сімейному житті. Ваші брати й сестри будуть поряд із вами й запропонують беззастережну підтримку.

Якщо ви будете поводитися мудро, ви зможете налагодити взаєморозуміння зі старшими й покращити свої взаємини з ними. Якщо ви наполегливо старалися знайти партнера для сестри чи брата, 2024 принесе вашій родині гарні новини.

Майбутні місяці будуть наповнені романтикою, оскільки ви плануватимете відпустку з другою половинкою. Якщо ви щосили намагалися вирішити конфлікти, поїздка зробить це за вас.


Гороскоп здоров'я для Близнюків на 2024 рік


Читайте також: Кіно за знаками зодіаку: що люблять переглядати на дозвіллі всі від Овнів до Риб

На думку астрологів, 2024 року слід бути трохи обережнішим зі своїм здоров'ям. Якщо ви боролися зі старою хворобою, вона знову вирине. Вам необхідно вжити заходів, щоб запобігти цьому, але вельми ймовірно, що найближчими місяцями ви відчуватимете через це стрес.

Ви повинні бути неймовірно обережними щодо свого здоров'я до травня 2024 року. Якщо у вас алергія або будь-який хронічний біль, вам потрібно уважно ставитися до того, що ви їсте, до своїх фізичних вправ і психічного стану. Будь-яка недбалість у цьому аспекті вашого життя принесе вам неприємності.

Источник: Getty Images


Раніше ми писали про те, чого від планет та зірок варто чекати Тельцям.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999