Любовний гороскоп на лютий: на кого чекає пара, а на кого – розлука

3 февраля, 05:00
Гороскоп
Любовний гороскоп на лютий: на кого чекає пара, а на кого – розлука © Getty Images

Лютий у багатьох асоціюється зі святом кохання – Днем святого Валентина. 14 лютого всі пари налаштовані якнайліпше виявляти почуття. Одначе взаємини, безумовно, – це процес, що триває до й після заповітної дати. Що ж нам кажуть зірки й планети про весь лютий – про це розповіли астрологи.

Любовний гороскоп на лютий 2024 для Овнів

Читайте також: Гороскоп на 2024 рік для Овнів на гроші, кохання та здоров'я

Ваша егоїстична натура трохи пом'якшиться, коли 7 лютого ніжний і турботливий астероїд Церера увійде у відповідальний знак Козорога й поставить турботу про інших на перше місце у вашому списку пріоритетів. Ви також шалено захищаєте людей, які вам подобаються або яких любите найбільше, і, якщо необхідно, ви захищатимете любов до кінця.

Дванадцятого числа ваш вольовий управитель Марс з'єднується з Водолієм і вашою соціальною зоною, що прагнуть до свободи, спонукаючи вас заводити нових друзів і потенційних коханців. Якщо у вас вже є стійкі стосунки, може виникнути спокуса зрадити під час цього легкого транзиту, але перш ніж зробити це, дуже ретельно зважте всі за й проти.

Венера, що шукає задоволень, входить в експериментальний повітряний простір Водолія 16 лютого, підвищуючи ваш статус до "піонера кохання". Є чимало незвичайних, трохи або зовсім дивних речей, які ви хочете спробувати просто зараз, і якщо ви знаєте охочого учасника, уперед!

Могутній Марс і мила Венера зустрічаються у вашому футуристичному одинадцятому домі 21 числа, спонукаючи вас задуматися про те, що чекає на вас попереду в особистому житті. Навіть якщо казати в абстрактних термінах, ви повинні визнати, що планування майбутнього – це гарна ідея. У вас є можливість змінити ситуацію на краще, якщо ви почнете зараз, Овне.

Источник: Getty Images

Любовний гороскоп на лютий 2024 для Тельців

Ваш люблячий лідер Венера проводить початок місяця у компанії серйозного Козорога, але її трін до ексцентричного Урану полегшує ситуацію 7 лютого. Ваше бажання пробувати щось нове нині загострюється, і вам буде добре вийти з вашої романтичної рутини.

Венера переходить у Водолій шістнадцятого числа, додаючи елемент непередбачуваності та хвилювання у ваше особисте життя у другій половині місяця. Тельці, які шукають надійний, заземлений зв'язок, можуть відчувати труднощі з присутністю цієї енергії, але це той випадок, коли заміна вашої страхової сітки на прогулянку канатом не така вже й страшна.

Повня в однодумиці, але ще критичнішій Діві настане 24 лютого, збільшуючи вашу увагу до деталей і посилюючи вашу схильність розбирати людей навколо вас. Закохана людина, яка не могла зробити нічого поганого, раптово виявляється далеко не ідеальною, або ви можете почати бачити постійного партнера в менш зоряному світлі. Ви теж не ідеальні, Тельцю, так наскільки несправедливо чекати, що інші будуть такими самими?

Ви готові відмовитись від своїх обов'язків і просто добре провести час під час квадрата Венера-Юпітер 24 числа, але кохання – це не завжди просто розваги й ігри. Дуже показово те, як ви (і ваш партнер) дієте, коли вам доводиться зупинитися серед приємного дозвілля, щоб подбати про надзвичайну ситуацію.

Любовний гороскоп на лютий 2024 для Близнюків

Енергія, яка змушує задуматися, вторгається у ваше особисте життя, оскільки 4 лютого розумний Меркурій поєднується з незвичайним Водолієм, а це означає, що вам подобається бути з людьми, які хочуть розповідати цікаве й вести стимулюючі дебати. Якщо вам не подобається розмовляти з людиною, яка вам подобається, Близнюки, вам більше не захочеться з нею нічого робити.

Квадрат Меркурія-Юпітера в десятому домі має загалом позитивний романтичний прогноз, але він також може викликати певну плутанину. Чим довше ви відкладаєте щось неприємне (наприклад, ініціюєте розрив стосунків або повідомляєте комусь погані новини), тим гірше стає. І якщо ви тепер не будете обережні, ділячись інтимними подробицями, це відгукнеться вам.

Любляча Венера об'єднається з повітряним Водолієм 16 лютого, спонукаючи вас бути незалежними й переслідувати власні інтереси. Якщо ви самотні, ви можете зустріти когось нового, займаючись улюбленою справою, але це не означає, що ви автоматично маєте бути разом у романтичних взаєминах. Віддані Близнюки, те, що ви любите проводити час окремо від другої половинки, не означає, що з вашими стосунками щось не так!

Коли Меркурій входить у ніжні Риби двадцять другого числа, ваше співчуття посилюється. Навіть якщо ви не до кінця розумієте, через що проходить ваш супутник, дайте йому знати, що ви поруч із ним. Якщо ви все ще шукаєте свою другу половинку, ви можете знайти її біля природної або штучної водойми під час цього плавного транзиту.

Любовний гороскоп на лютий 2024 для Раків

На початку місяця ви можете зіткнутися з деякими тривожними секретами або загадками, пов'язаними з вашим особистим життям, які вимагатимуть від вас глибокого занурення під час примарного з'єднання Меркурія та Плутона у серйозному Козорозі 5 лютого. Поставтеся до цього питання серйозно, Раку, тому що ігнорування цього може призвести до небажаних сюрпризів або навіть небезпеки.

9 числа у Водолії та у вашому домі сексу, смерті й оновлення з'явиться революційний молодик, тож ця місячна подія, очевидно, може змінити життя. Нині можливі нові починання, але іноді одне має закінчитися, перш ніж розпочнеться інше. Можливі дивовижні фізичні зіткнення, які призводять до сильного емоційного чи психічного збудження, адже під час цієї лунації часто трапляються підйоми.

18 лютого Сонце переходить у водяний знак Риб, залучаючи вас до творчих, духовних особистостей. Якщо у вас є друга половинка, то вам захочеться зайнятися з нею артистичнішими справами або почати разом ходити до церкви. Якщо ви самотні, ви можете зустріти своє наступне велике кохання, займаючись чимось творчим, наприклад, відвідуючи уроки малювання або вирушаючи на пішохідну екскурсію вуличним мистецтвом.

Повня в практичній Діві 24 числа й її логічна енергія спонукає вас думати головою, а не серцем. Залишіть драму під час цього лунатизму й просто погляньте на факти. Чим менше ви примхливі, тим більше у вас контролю.

Любовний гороскоп на лютий 2024 року для Левів

Сонце – ваш упевнений космічний провідник – на початку цього місяця дрейфує через повітряний знак Водолія, але квадрат Сонця й Урана 8 лютого викликає почуття тривоги й занепокоєння. Під час цього незручного аспекту все може змінитися будь-якої миті, Леве, тож будьте готові до всього.

Сонце переходить у водянисті, чутливі Риби 18 числа, наповнюючи ваше особисте життя заплутаною комбінацією надмірної романтики за одну хвилину і невпевненістю наступної. Якщо ви не цілковито впевнені, у яких саме взаєминах ви перебуваєте з кимось під час цього обнадійливого переходу, ви можете переоцінити, наскільки ви для нього важливі.

25 лютого секстиль Сонце-Церера приносить більше впевненості й балансу, що призводить до більшої здатності піклуватися про себе й інших. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в серйозних взаєминах, це може бути дуже зцілювальний час. Коли ви нарешті пробачаєте себе, колишнього чи нинішнього партнера, ви відчуваєте, ніби з ваших плечей впав величезний тягар.

28 дім приносить ідеалістичне поєднання Сонця й Сатурна у творчих Рибах, яке допоможе вам знайти творчі рішення ваших романтичних проблем. Позитивне мислення піднімає настрій, а застосування уроків минулого допомагає. Якщо докласти всіх зусиль, що може піти не так?

Любовний гороскоп на лютий 2024 для Дів

Читайте також: Гороскоп на 2024 рік для Дів на гроші, кохання та здоров'я

Коли 7 лютого ваш цілеспрямований товариш із земного знаку Козоріг почне приймати у себе дбайливий астероїд Цереру, ви маєте намір довести, що здатні бути відповідальним і надійним партнером. Незалежно від того, чи потребує ваш нинішній обранець нагадування про це чи ви намагаєтеся справити хороше враження на когось нового, варто продемонструвати ці риси тепер.

Ваш балакучий лідер Меркурій розташований у відвертому Водолії, коли він перебуває у квадратурі з експансивним Юпітером у 10-му домі, що може призвести до деяких цікавих і, можливо, суперечливих розмов. Ви не любите регулярно розпалювати драму, але іноді просто не можете тримати язика за зубами.

Одначе, коли 22 лютого Меркурій переходить до розуміння Риб, ваші екстрасенсорні здібності набувають чинності, і ви майже здатні читати думки інших людей. Це дуже зручно, якщо ваш партнер веде себе підозріло або ви дуже хочете дізнатися про чийсь маленький брудний секрет. Тепер ви можете довіряти своїй інтуїції, Діво, але завжди перевіряй факти, перш ніж звинувачувати когось у чомусь.

Повня у вашому першому домі яскраво сяє на небі 24 числа, вітаючи час самоаналізу. Що так чи не так пішло у вашому особистому житті за останній місяць і яку роль ви відіграли в кожному сценарії? Настав час бути гранично чесним із самим собою й узяти на себе повну відповідальність як за свої невдачі, так і за успіхи.

Любовний гороскоп на лютий 2024 для Терезів

Ваш планетарний гід Венера, який шукає задоволень, на початку місяця перебуває в мотивованому Козорозі, а її трін до ексцентричного Урану 7 лютого змушує вас шукати різноманітність. Експерименти з партнером принесуть вам веселощі.

Партнерство Венери й Водолія починається 16 числа, закликаючи до більшого новаторства, коли справа стосується кохання. Технології також будуть відігравати велику роль у найближчі тижні, тому переконайтеся, що на вашому телефоні встановлені всі останні оновлення, і регулярно перевіряйте свої програми на наявність особистих повідомлень (секстинг приносить масу задоволення під час цього бунтівного транзиту!)

18 лютого оптимістичне Сонце поєднується з ідеалістичними Рибами, заважаючи вам бачити людей такими, якими вони є насправді. І ви так волієте, щоб усе було ідеально, що ігноруєте деякі досить очевидні тривожні сигнали.

Ваше прагнення до фізичного спілкування очевидне під час домінантного з'єднання Венери й Марса в незвичайному Водолії 21 числа, Терези, але намагайтеся не робити все виключно заради сексу. Незалежно від того, чи перебуваєте ви у взаєминах уже чимало років, чи просто зустрічаєтеся випадково, ваші потреби – не єдине, що має значення. Чим дивніше ваші сексуальні запити, тим більше відмов ви отримаєте. І це – не випадково.

Любовний гороскоп на лютий 2024 року для Скорпіона

Із вашою енергетичною планетою Марс у чуттєвому Козорозі на початку місяця ви перебуваєте на піку своєї сексуальної активності. Потім, коли 12 лютого Марс приєднається до Сонця у відчуженому, розумному Водолії, ви станете більш відстороненими фізично й більш схильні до встановлення уявних зв'язків. Вибирати розмови замість сексу – це не схоже на вас, Скорпіоне, але, можливо, ви так розвиваєтеся.

Сонце, що висвітлює, співпрацює з емоційними Рибами вісімнадцятого числа, підвищуючи вашу інтуїцію й дозволяючи вам вловити тонкі знаки, які інші люди можуть не розпізнати. Зверніть увагу на мову тіла співрозмовника або на те, що ваш партнер намагається передати тоном свого повідомлення.

Зустріч Венери й Марса 21 лютого виявить вашу потужну хіть, але спрямування цієї сексуальної енергії на щось творче, наприклад, у мистецтво, музику чи акторську майстерність, також може принести надзвичайне задоволення. Що робити, якщо ви не займаєтеся сексом щоразу, коли вам цього хочеться? Стриманість навіть на день має певні переваги.

Двадцять сьомого числа – напружений квадрат Марс-Юпітер змусить вас узяти на себе ініціативу.

Любовний гороскоп на лютий 2024 для Стрільця

Ваш місяць починається цікаво: 4 лютого кмітливий Меркурій вступає в пару з ухильним і вітряним Водолієм. Тепер, коли у вас виокремлено третій дім спілкування, ви фліртуєте, дражните й трохи розбиваєте серця. Ви думаєте про майбутнє, а не про те, як ваші слова та дії впливають на людей у цю мить.

Надмірно оптимістичний квадрат Меркурія-Юпітера в 10-му домі змушує вас зосередитися лише на одній людині чи результаті, тому якщо щось не спрацює так, як ви сподівалися, ви будете вкрай розчаровані. У цьому довільному аспекті краще диверсифікуватись, щоб у вас було чимало різних варіантів.

18 лютого яскраве Сонце зустрічається з чутливим водним знаком Риб, заохочуючи співчутливі відповіді на запити нинішнього або потенційного партнера. Ви не наївні, Стрільцю, але ви не можете не вловитися на щиру сльозливу історію. Якщо ви зможете допомогти страждальцеві, навіть якщо для цього доведеться запропонувати своє плече, на якому можна поплакати, це поглибить ваш емоційний зв'язок.

Установлення нових зв'язків не вимагає зусиль під час секстилю Меркурій-Юпітер двадцять дев'ятого числа, і хоча не всі взаємодії приведуть до кохання, деякі з них мають дуже добрий потенціал для виходу із зони дружби. Для вас, зодіакальних лучників, це може виявитися слизькою доріжкою. Флірт не завжди призводить до більшого, але спокуса цілком реальна. Чи коштує воно того?

Любовний гороскоп на лютий 2024 року для Козорога

Для вас, Козоріг, перший важливий планетарний рух, який вплине на ваше особисте життя, відбудеться, коли 7 лютого до вашого першого дому увійде астероїд Церера й нагадає вам, що потрібно краще дбати про себе. Якщо вас ніхто більше не балує, зробіть це самі! Немає причин очікувати, що всі ваші потреби будуть задоволені кимось іншим.

Наступне важливе зрушення відбудеться з повнею в спорідненому земному знаку Діви і у вашій зоні побачень і романтичних взаємин 24 числа, коли ви будете на одній хвилі з кожною дрібницею. Ви помічаєте тонкий аромат на побаченні або коли ваш партнер носить щось нове, що приносить високі бали. Якби ж ви могли просто уникнути бажання вказати на їхні недоліки...

Ви готові відмовитися від частини своїх обов'язків і просто добре провести час під час квадрата Венера-Юпітер, також 24 лютого, але це не привід знижувати свої стандарти. Козороги у відданих стосунках, нині легко захопитися моментом, але почуватися добре протягом години або двох в обмін на тривале почуття провини того не варт.

З'єднання Меркурія й Сатурна у творчих Рибах 28 числа допоможе вам знайти розумні рішення романтичних проблем, тому постарайтеся не зациклюватися на потенційних негативних наслідках. Позитивне мислення допоможе вам пережити тимчасові стресові ситуації, поки ви знайдете потрібні вам довгострокові відповіді.

Любовний гороскоп на лютий 2024 для Водоліїв

7 лютого з'явиться трін між романтичною Венерою й вашою індивідуалістичною рідною планетою Ураном, який підкреслює вашу дивовижну, незвичайну особистість. Якщо останнім часом ви відчули необхідність приховати те, ким ви є насправді, Водолію, нинішній або потенційний партнер буде (приємно) здивований, коли ви дебютуєте у своїй справжній особистості.

12 числа потужний Марс поєднується з вашим інноваційним знаком, спонукаючи вас реалізувати деякі з ваших унікальних (і дивних) ідей. Нині буде важливо бути з кимось або шукати когось, хто готовий дати вам свободу насолоджуватися своїми захопленнями, заразом підтримуючи вашу надзвичайну химерність!

Венера стане партнером вашого експериментального знака 16 лютого, приєднавшись до Сонця й Марса у вашому першому домі самовираження та нових починань. Нові романтичні зв'язки, які ви тепер зав'язуєте, непередбачувані й випадкові, саме такі, які вам подобаються! Якщо ви вже з кимось, спробуйте щось нове, щоб стосунки залишалися цікавими. Якщо вам нудно, ви швидко втрачаєте інтерес.

Сонце прямує до чутливих Риб вісімнадцятого числа, поглиблюючи ваше усвідомлення своїх почуттів і почуттів інших людей. Це ідеальний час для медитації чи молитви, особливо якщо ви боретеся з романтичними проблемами. Підключення до вищого джерела енергії заспокоює ваш розум, і відповіді можуть прийти до вас чіткішими.

Источник: Getty Images

Любовний гороскоп на лютий 2024 для Риб

Читайте також: Гороскоп на 2024 рік для Риб на гроші, кохання та здоров'я

Ваша творчість триває під час секстилю Меркурій-Нептун 2 лютого, тому будь-які побачення чи сольні виступи, які ви запланували на перший тиждень місяця, мають якимось чином включати мистецтво. Такі заняття, як похід у театр, уроки ліплення чи співи в караоке, можуть так чи так принести успіх у вашому особистому житті.

У 7-му домі перебуває чуттєвий секстиль Марс-Нептун, який може покращити ваше сексуальне життя, якщо ви знайдете спосіб відпустити свою сором'язливість і заборони. Якщо ви перебуваєте в серйозних взаєминах, але не почуваєтеся досить комфортно, щоб ділитися своїми фантазіями, настав час розібратися з основними проблемами довіри.

18 лютого Сонце, що надає впевненості, увійде до вашого першого дому, розкриваючи ваші найкращі риси. Якщо ви сумнівалися, що ваш шанувальник може закохатися у вас або що ваш нинішній партнер справді любить вас так міцно, як каже, настав час зупинитися! Ви такі милі, Риби, і цей яскравий транзит покликаний відсвяткувати цей факт.

Коли 22 числа задумливий Меркурій входить у ваш задумливий знак, ваші сни починають давати чимало цінної інформації, тому постарайтеся запам'ятати їх і пошукати їхню символіку наступного тижня. Безліч подробиць про ваше особисте життя, майбутню другу половинку і тощо тепер розкриваються по-різному. Шукайте знаки всюди.

Раніше ми писали про знаки структурного гороскопу. У ньому йдеться про Короля, Блазня та інші образи.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999