Гороскоп на липень 2024 року для всіх знаків зодіаку: на кого чекає місяць щастя, а на кого смутку

24 июня, 19:35
Гороскоп
Гороскоп на липень 2024 року для всіх знаків зодіаку: на кого чекає місяць щастя, а на кого смутку © Колаж/freepik.com

На відміну від минулого року, цього липня немає ретроградної Венери, тож ви можете випробувати більш плавні (або численні) літні любовні побачення. Сезон Лева настане з 22 липня, даючи вам щорічний привід бути "зіркою вечірки", додаючи діамантовий відтінок і гламур усьому, що ви робите.

Овен

Липень зосереджений на вашому п'ятому домі, підкреслюючи ваші еротичні потреби і творчий драйв. Уважно прислухайтеся до того, що вас надихає. Коли востаннє ви дозволяли своїм бажанням насититися? Ваше почуття життя б'є як блискавка, тож дозвольте цим спалахам залишити свій слід. Коли 12-го числа Венера перейде в знак Лева, згадайте, як перебування в красивих місцях підвищує вашу вдячність за просте існування. Оскільки деякі планети все ще перебувають у вашому домі, це запрошення додати у ваш простір кілька афродизіаків.

Телець

Коли 21 числа планета-воїн Марс увійде в знак Близнюків, ви повною мірою відчуєте своє творче начало. Марс у Близнюках хоче дати вам свободу слідувати своїм цікавим імпульсам — навіть якщо ви добре влаштувалися в межах своєї зони комфорту. Тепер у вас немає іншого вибору, окрім як вирватися назовні, особливо з Юпітером у Близнюках у вашому будинку місцевих подорожей. Це активне літо, щоб відвідати місця, куди вас посилає ваша внутрішня муза. Подумайте, які обов'язки здаються вам більш задушливими, ніж прагнення до власного розвитку. Який вигляд має перегляд умов деяких зобов'язань? Сприймайте Повний місяць у Козерозі 21 числа як запрошення переглянути етику ваших переконань, які змушують ваші культурні почуття мовчати.

Близнюки

Завдяки Молодику в Раку, який 6 числа перебуватиме у вашому домі ресурсів і самоповаги, ви можете зрозуміти, де ви нехтували своїми основними потребами. Вирушаючи на одну зі своїх химерних вилазок, ви іноді не усвідомлюєте енергетичних витрат. Якщо поповнити запаси турботи про себе, літо засяє у всій красі, відкриваючи двері можливостей і ваблячи невідомістю. Коли 21 числа Марс перейде у ваш домашній знак, у вас буде достатньо ресурсів для того, щоб побачити, які нові ділові союзи і співпраці відповідають вашим творчим здібностям та інноваціям. До повного місяця в Козерозі 21-го числа ви можете підписати нові контракти. Не поспішайте, почекайте хоча б тиждень після підписання, щоб ваша спокійна нервова система була в повній згоді з ухваленим рішенням.

Рак

Молодик — це не тільки створення нових намірів, а й розпізнавання того, що підказує нам інтуїція. Космічна можливість додати поваги до свого імені. Оскільки вами керує Місяць, ваші інтуїтивні канали працюватимуть на повну потужність у молодик у Раку 6 числа. Культивуйте в собі глибше почуття довіри до того, хто ви є, і що ви знаєте. З Венерою, Меркурієм і Сонцем у Леві у вашій зоні самооцінки до 22-го числа ви, ймовірно, зіткнетеся з частинами сорому, які переконали вас, що ви не можете мати саме те, що хочете. Повний місяць у Козерозі 21-го числа у вашому домі стосунків покаже, яку роль відіграють люди у вашому житті, і як вони проявляють ваші найкращі й найгірші риси.

Лев

Ви з нетерпінням чекали сезону своїх днів народження, і він майже настав. Але перш ніж закінчиться низка званих вечорів, Молодик у Раку 6 числа допоможе вам зцілити минулі рани, через які почуття застряють у пам'яті, немов їх повторюють по нескінченному колу. Використовуйте інструменти роботи з тінню, наприклад, ведення щоденника, щоб виявити стійкі патерни і переживання. Це чудовий час для розв'язки, час, коли ви можете вступити в роль творця і направити шоу з більшою усвідомленістю. Після цього ви зможете розслабитися і зустріти сезон свого народження з оновленим самовідчуттям.

Діва

Ретроградний Нептун входить у ваш дім стосунків, додаючи гостроти вашій уяві й приводячи вас у діонісійський духовний екстаз. Як ви можете собі уявити, ці інгредієнти заважають вам ясно бачити людей. До 8 грудня ви прокинетеся до нових одкровень про свої сліпі зони у стосунках, щоб випрямити лінію там, де кордони були колись розмиті. У найкращих стосунках пріоритет віддається чесності й усвідомленому спілкуванню. Завдяки повному Місяцю в Козерозі, який 21-го числа опиниться у вашій зоні знайомств і романтичних зв'язків, ви зможете вибирати свої захоплення і головою, і серцем, що цілком відповідає вашому прагматичному "я".

Терези

2-го числа Меркурій переходить у знак Лева у вашому одинадцятому домі суспільства, а Молодик у Раку 6-го числа переходить у ваш 10-й дім кар'єри і громадських ролей. Настав час побачити себе в ролі громадського лідера і вийти з тіні. Людям потрібно, щоб голос збігався з обличчям, і ви відчуєте, що готові взяти на себе велику відповідальність, щоб зробити саме це. Це звільнить вашу силу від сумнівів у собі, які є плодом вашої надмірної уяви. Використайте свій внутрішній конфлікт - бажання бути поміченим і боязнь опинитися в центрі уваги — і повірте, що ви тут для того, щоб говорити правду. Зрештою, вами керують терези рівності та справедливості. Повний місяць у Козерозі 21 числа дасть вам можливість з'єднатися з предками, які живуть у ваших кістках і чию силу ви можете використовувати.

Скорпіон

Завдяки молодому місяцю в Раку 6 числа у вашому домі додаткової освіти і наставників, подумайте, як ви хочете розширити свої знання, щоб отримати більше можливостей для кар'єрного зростання. Але навіть за наявності потрібних навичок вам знадобляться правильні наставники. Ви не зможете пройти цей шлях самотужки. Оскільки 21-го числа сезон Лева запалить вашу кар'єрну сферу, зосередьте свій розум і серце на своєму баченні кар'єри. Сходження на вершину не відбувається відразу, але ви безумовно будете насолоджуватися смаком успіху набагато довше.

Стрілець

Радість і сміх у меню, оскільки Юпітер вирує у вашому домі зв'язків і близькості. Оскільки Марс у Близнюках з'єднується з Юпітером 21 числа, ви, найімовірніше, отримаєте запрошення на вечірки в кварталі, спонтанні поїздки і глобальні зустрічі. Пам'ятайте, що ви не повинні бути скрізь і відразу, інакше ваші веселощі можуть перерватися. Ми ж не хочемо зайвих казусів, вірно? Повний місяць у Козерозі у вашому домі ресурсів і цінностей 21 числа може спонукати вас відмовитися від зобов'язань або людей, які нещодавно переступили ваші кордони. Довіряйте своїй інтуїції, якщо вам здається, що це не правильно, то, найімовірніше, це не так.

Козеріг

Цього місяця вам доведеться знайти баланс між "ви" і "ми". Компроміс і терпіння - ось ваші ключові слова. Просто переконайтеся, що ви не відкладаєте свої потреби на потім, щоб зустрітися на середині шляху. Молодик у Раку 6 числа змусить вас по-новому поглянути на те, хто сяде за стіл переговорів у Королеві. Навіть люди з добрими намірами можуть не дати вам тієї близькості, якої ви прагнете. Не погоджуйтеся на "досить добре". Попросіть те, чого бажає ваше серце, і у вас буде відповідний лакмусовий папірець для оцінки всього, що претендує на вашу увагу. Що відкрив вам Повний місяць у Козерозі 22 числа минулого місяця? Другий раунд почнеться 21-го числа цього місяця з черговою Повнею в Козерозі.

Водолій

З молодиком у Раку, що входить у ваш дім звичок і ритуалів, відновіть зв'язок зі своїм тілом і засвойте урок бути в ритмі з часом. Часто ми поспішаємо, відчуваючи тиск у світі, де править годинник, і недопрацьовуємо те, що потребує глибшої майстерності. У якій частині свого життя ви поспішаєте? Кар'єра, романтичні зв'язки, фінанси? Дивно, але благословення сиплються дощем, коли ми перестаємо нав'язливо стежити за часом. Оскільки 12 числа Венера переходить у Лева у ваш дім стосунків і співробітництва, створюйте свої подарунки руками й серцем в уповільненому темпі. Ваші проєкти можуть привернути душевних творчих партнерів найчарівнішим і найсинхроннішим чином.

Риби

Ретроградний Нептун у Рибах почне місяць 2-го числа, виявляючи, де ви були занадто хамелеоном, вбираючи чужі образи. Дивацтва — це круто. Думайте, щоб відволіктися від усіх мирських проекцій. Молодик у Раку 6 числа запрошує вас увійти у свій внутрішній кокон. Одягніть фартух, приготуйте домашній пиріг, виберіть серіал на Netflix і грійтеся в цьому особистому малахольному стані без почуття провини. Повний місяць у Козерозі 21 числа — це підношення від Богинь, які посилають людей вам на допомогу. Прекрасне нагадування, що просити про допомогу — це нормально. Ви не тягар. Насправді це далеко не так.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999