Будь в курсі: українець Юрій Чебан став "золотим" переможцем Олімпіади 2016

Анастасія Барська
журналіст, копірайтер
18 серпня 2016, 16:35
Твій вибір

Український спортсмен Юрій Чебан став переможцем Олімпіади 2016. Юрій виграв заїзд каноїстів-одинаків на 200-метрівці. Таким чином, він виборов друге "золото" для України.

До слова, Чебан ефектно фінішував, упавши прямо у воду. Відзначимо, що багато хто звернув увагу на його патріотичне каное в синьо-жовтих кольорах. На каное зображений козак з булавою і гербом України.

Юрій Чебан

Юрій Чебан

До слова, Україна має 8 олімпійських медалей: 2 "золота", 4 "срібла" і 2 "бронзи".

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Нагадаємо, що Еліна Світоліна феєрично перемогла легендарну Серену Вільямс. Українська тенісистка обіграла першу ракетку світу Серену Вільямс. Подробиці читай за посиланням.

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net.

Підписуйся на наш Facebook і будь в курсі всіх найцікавіших та актуальних новин!