Українка Дарина Білодід стала чемпіонкою світу з дзюдо

На момент перемоги на Чемпіонаті світу Дарині Білодід було 17 років

копирайтер, журналист
21 вересня 2018, 11:00
Твій вибір
Дарина Білодід   © instagram.com/dariabilodid.fans/

Українка Дарина Білодід виграла Чемпіонат світу з дзюдо. Юна спортсменка завоювала золоту медаль чемпіонату світу, який стартував у Баку. На момент перемоги Дарині Білодід було 17 років.

У фінальному протистоянні з японкою Фаною Танакі Дарина Білодід перемогла чемпіонку світу. Для цього українці знадобилося не більше двох хвилин.

Вигравши золото, Дар'я Білодід стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу в історії дзюдо. Раніше ще нікому до 18 років не вдавалося отримати золоту медаль.

Варто зазначити, що до перемоги 17-річної Дарини Білодід такий рекорд належав японці Рийоко Тамура, яка в 1993 році стала кращою в світі у 18 років 1 місяць.