"Євро-2016": повний розклад матчів

Гід по "Євро-2016" – вся необхідна інформація в одній підбірці

"Євро-2016": повний розклад матчів © Getty Images

Зовсім скоро, а точніше завтра, 10 червня, стартує грандіозна подія в світі футболу – "Євро-2016". Розіграш Кубку відбудеться у Франції (втретє в своїй історії). У суспільстві чомусь склався стереотип, що дівчата цікавляться спортом менше, ніж чоловіки. Хочеться його розвіяти, тому що ті ж футболісти нас не можуть залишити байдужими, і ми з легкістю відрізняємо Девіда Бекхема від Кріштіану Роналду.

Редакція tochka.net впевнена: дівчата завжди повинні залишатися в курсі останніх новин, щоб у потрібний час і в потрібному місці похизуватися своїми знаннями – байдуже, перед бойфрендом чи колегою на роботі. Зовсім недавно ми тобі розповідали про те, де в Києві подивитися "Євро-2016", а зараз подумали, що незайвим буде нагадати повний розклад матчів чемпіонату з футболу.

Груповий етап (час київський)

  • 10 червня 21:00 (Сен-Дені): Франція – Румунія – група A 
  • 11 травня, 15:00 (Ланс): Албанія – Швейцарія – група A 
  • 11 червня, 18:00 (Бордо): Вельс – Словаччина – група B
  • 11 червня, 21:00 (Марсель): Англія –Росія – група B
  • 12 травня, 15:00 (Париж): Туреччина – Хорватія – група D
  • 12 червня, 18:00 (Ніцца): Польща – Північна Ірландія – група C
  • 12 червня, 21:00 (Лілль): Німеччина –Україна – група C
  • 13 травня, 15:00 (Тулуза): Іспанія – Чехія – група D
  • 13 червня, 18:00 (Сен-Дені): Ірландія – Швеція – група E
  • 13 червня, 21:00 (Ліон): Бельгія – Італія – група E
  • 14 червня, 18:00 (бордо): Австрія – Угорщина – група F
  • 14 червня, 21:00 (Сент-Етьєн): Португалія – Ісландія – група F

"Євро-2016": повний розклад матчів
© Getty Images

  • 15 травня, 15:00 (Лілль): Росія – Словаччина – група B
  • 15 червня, 18:00 (Париж): Румунія – Швейцарія – група A 
  • 15 червня, 21:00 (Марсель): Франція – Албанія – група A 
  • 16 травня, 15:00 (Ланс): Англія – Вельс – група B
  • 16 червня, 18:00 (Ліон): Україна – Північна Ірландія – група C
  • 16 червня, 21:00 (Сен-Дені): Німеччина – Польща –група C
  • 17 травня, 15:00 (Тулуза): Італія –Швеція – група E
  • 17 червня, 18:00 (Сент-Етьєн): Чехія – Хорватія – група D
  • 17 червня, 21:00 (Ніцца): Іспанія – Туреччина –група D
  • 18 травня, 15:00 (Бордо): Бельгія – Ірландія – група E
  • 18 червня, 18:00 (Марсель): Ісландія – Угорщина – група F
  • 18 червня, 21:00 (Париж): Португалія – Австрія – група F

"Євро-2016": повний розклад матчів
© Getty Images

  • 19 червня, 21:00 (Лілль): Швейцарія – Франція –група
  • 19 червня, 21:00 (ЛІОН): Румунія – Албанія –група
  • 20 червня, 21:00 (Сент-Етьєн): Словаччина – Англія –група B
  • 20 червня, 21:00 (Тулуза): Росія – Вельс –група B
  • 21 червня, 18:00 (Париж): Північна Ірландія – Німеччина –група C
  • 21 червня, 18:00 (Марсель): Україна – Польща –група C
  • 21 червня, 21:00 (бордо): Хорватія – Іспанія –група D
  • 21 червня, 21:00 (Ланс): Чехія –Туреччина –група D
  • 22 червня, 18:00 (ЛІОН): Угорщина – Португалія – група F
  • 22 червня, 18:00 (Сен-Дені): Ісландія – Австрія –група F
  • 22 червня, 21:00 (Ніцца): Швеція –Бельгія –група E
  • 22 червня, 21:00 (Лілль): Італія –Ірландія –група E

Плей-офф

1/8 фіналу

  • 25 травня, 15:00 (Сент-Етьєн): Друге місце в групі А – Друге місце в групі C – 1 Матч
  • 25 червня, 18:00 (Париж): Перше місце в групі B – Третє місце в групі A/C/D – 2 Матч
  • 25 червня, 21:00 (Ланс): Перше місце в групі D – Третє місце в групі B/E/F – 3 Матч
  • 26 травня, 15:00 (Ліон): Перше місце в групі А – Третє місце в групі C/D/E – 4 Матч
  • 26 червня, 18:00 (Лілль): Перше місце в групі C – Третє місце в групі A/B/F – 5 матч
  • 26 червня, 21:00 (Тулуза): Перше місце в групі F – Друге місце в групі Е  – 6 Матч
  • 27 червня, 18:00 (Сен-Дені): Перше місце в групі E –Друге місце в групі D – 7 Матч
  • 27 червня, 21:00 (Ніцца): Друге місце в групі B –Друге місце в групі F – 8 Матч

1/4 фіналу

  • 30 червня, 21:00 (Марсель): Переможець матчу 1 – Переможець матчу 3 – ЧФ1
  • 1 липня, 21:00 (Лілль): Переможець матчу 2 – Переможець матчу 6 – ЧФ2
  • 2 липня, 21:00 (Бордо): Переможець матчу 5 – Переможець матчу 7 – ЧФ3
  • 3 липня, 21:00 (Сен-Дені): Переможець матчу 4 – Переможець матчу 8 – ЧФ4

1/2 фіналу

  • 6 липня, 21:00 (Ліон): Переможець ЧФ1 – Переможець ЧФ2 – ПФ1
  • 7 липня, 21:00 (Марсель): Переможець ЧФ3 –Переможець ЧФ4 – ПФ2

Фінал

  • 10 липня, 21:00 (Сен-Дені): Переможець ПФ1 – Переможець ПФ2

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net.

За матеріалами: tochka.net версія для друку

За яку з команд вболіватимеш ти?

Відповісти

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Поділися в соціальних мережах

Теги

Читай також


Новини партнерів


Коментарі

символів 999

Ще на tochka.net

Новини партнерів

Новини tochka.net

Новини партнерів

Loading...

Ще на tochka.net