Інноваційні помічники: девайси, які полегшують побут

Дізнайся, які прилади повинні бути в кожній квартирі

tochka.net
tochka.net
автор
4 декабря 2020, 17:30
Дом
Реклама
© depositphotos.com

Сучасна техніка значно полегшує побут, а завдяки розмаїттю варіантів можна вибрати девайси для вирішення найрізноманітніших завдань — від приготування страв до створення комфортного мікроклімату в будинку. Експерти e-Katalog підготували список прогресивних приладів, які повинні бути в кожній квартирі.

Пральна машина з сушкою

Пральна машина — незамінна помічниця. Техніка дає змогу заощадити час та сили. Необхідно просто завантажити брудну білизну в барабан й вибрати оптимальну програму. В епоху технічного прогресу виробники все більш урізноманітнюють функціонал пристроїв. Популярність набирають пральні машини з сушкою, які висушують білизну в барабані за допомогою пари або потоку теплого повітря. Такі моделі підходять людям з щільним графіком роботи, у яких немає часу висушувати речі звичайним способом, а також сім'ям з маленькими дітьми. Агрегати можуть похизуватися багатим арсеналом програм, але вимагають великих витрат електроенергії і, як правило, коштують дорого. Враховуйте ці моменти.

Акцентуємо вашу увагу на моделях з функцією сушки, які заслуговують на увагу:

  • LG F2J6HG0W — модель з інверторним мотором та опцією дозавантаження білизни;
  • Beko HTE 7616 X0 — стильна й відносно недорога машина з функцією прання парою SteamCure;
  • LG AI DD F2V9GC9W — прогресивна модель, яка автоматично визначає тип тканини та задає відповідний режим прання.

Робот-пилосос

Простий спосіб тримати будинок у чистоті — купити робот-пилосос. Дебютні моделі могли собі дозволити лише заможні, але сьогодні ця розкіш доступна практично кожному. Повністю автоматизовані побутові прилади рятують користувачів від необхідності прибирати вручну: пристрій самостійно пересувається по будинку, об'їжджаючи перешкоди.

Роботи-пилососи найкраще підходять для підтримки чистоти у відносно незабрудненому приміщенні. Зважаючи на обмежений розмір корпусу, вони не здатні дістатися до вузьких місць й не завжди забезпечують ефективне прибирання в кутках. Потужність всмоктування у таких моделей невисока. Зате ними можна управляти дистанційно зі смартфона.

Популярні роботи-пилососи на ринку:

  • Xiaomi RoboRock S5 Max — модель для сухого і вологого прибирання;
  • Samsung VR-05R5050W — потужний пилосос, якому можна доручити сухе та вологе прибирання;
  • iBot Vac Plus — пристрій із системою циклон, який підтримує голосових асистентів Google Assistant, Amazon Alexa.

Праска з парогенератором

Висока швидкість прасування, якісне вертикальне відпарювання, можливість прасувати товсті і складені в кілька разів тканини — переваги, якими може похизуватися праска з парогенератором. Пристрій оснащено окремим елементом для вироблення пари. Із самою праскою він з'єднується за допомогою спеціального шланга. Такі девайси дозволяють безперервно прасувати тривалий час — до декількох годин. Але вони громіздкі та більш дорогі у порівнянні з класичними моделями.

Найкращі праски з парогенератором:

  • Tefal Pro Express Ultimate GV 9620 — стильний девайс з простим функціоналом та високою потужністю нагріву;
  • Philips PerfectCare Elite Plus GC 9682 — праска з підтримкою технології OptimalTEMP, яка автоматично підбирає оптимальну температуру прасування;
  • Braun CareStyle 7 Pro IS 7156 — потужна модель з режимом Turbo для прасування товстих тканин.

І пам'ятайте, що вибирати побутову техніку необхідно в залежності від потреб сім'ї!

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999