У березні 2023 року на нас чекають п'ять критичних дат

11 марта 2023, 12:00

У березні Меркурій переходить у знак Риб, і може статися багато цікавого. Будьте готові до деякої плутанини та непорозуміння у спілкуванні, і до того, що ми можемо пливти не в тому напрямку в емоційних водах.

Читайте також: Західний гороскоп на березень 2023 року для всіх знаків зодіаку

Меркурій перейшов у знак Риб, де залишиться до 18 березня. Це може вплинути на наше спілкування та мислення. Однак цей перехід також може спричинити деякі проблеми. У нас можуть бути проблеми з чітким висловлюванням наших думок, або ми будемо схильні обговорювати емоційні теми замість того, щоб зосередитися на фактах.

Риби – це знак, який воліє замикатися й уникати зовнішнього світу, тому такий перехід може викликати почуття розгубленості та дезорієнтації. У нас можуть виникнути проблеми з організацією нашого часу або ми можемо поставати перед труднощами під час повсякденних завдань.


Які найважчі дні у березні


15 березня – з'єднання Сонця та Нептуна


Це буде дуже непередбачуваний і емоційний день, коли ми будемо оточені ілюзіями. Не виключено, що люди втратять співчуття, перестануть наслідувати свою думку.

Будьте обережні, адже до вас 15 березня можуть повернутись старі шкідливі звички. Намагайтеся чинити опір тузі за тим, що робить вас слабшими, руйнує ваше здоров'я і позбавляє вас щастя.


17 березня – з'єднання Сонця та Меркурія


Сонце та Меркурій знову перетнуться. Стережіться скандалів і пліток у цей день. Цього дня не довіряйте нікому, окрім себе, і не здавайтеся, якщо щось не піде.

Вже 18 березня ситуація покращає і все повернеться на круги своя.


25 березня – Марс входить до Раку


25 березня - складний день, оскільки Марс перебуває під впливом стихії Води, представленої Раком, і майже безсилий. Планети залишаться в цьому знаку до 19 травня, найбільш небезпечний перший день і перший тиждень перебування в Раку.

Більшість людей на планеті відчують, що сили залишають їх 25 березня. З одного боку, це буде добре, тому що конфлікти тимчасово припиняться, але водночас різко впаде продуктивність.


28 березня – Меркурій у поєднанні з Юпітером


У цей день ми можемо втратити почуття міри у всьому. Люди стануть агресивнішими, менш поблажливими.


30 березня – з'єднання Венери та Урану


Це буде день серйозних життєвих змін і перетворень, які практично не залежать від нас. Венера забере у нас бажання та сили чинити опір тим спонтанним змінам, які можуть викликати ще більше проблем. Ці планети зроблять нас легковажними. Будьте обережні, якщо по дорозі зіткнетеся з дилемами.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999