Земні знаки зодіаку: все, що потрібно знати

6 апреля, 04:00
Гороскоп
Земні знаки зодіаку: все, що потрібно знати © freepik.com

Вогонь, Земля, Повітря і Вода — це чотири стихії в астрології, і кожен знак зодіаку підпадає під один із цих елементів і набуває певних рис особистості, пов'язаних із правилами цих стихій. Наприклад, знак Землі будуть стійкими діячами, творцями й організаторами зодіаку. У цій статті ми заглибимося в те, що таке земна енергія, а також як знайти баланс, якщо ви самі належите до земного знаку.


Стихія землі в знаках зодіаку — що потрібно знати


Читайте також: Повітряні знаки зодіаку: все, що потрібно знати

Знаки Землі — найбільш приземлені люди на планеті. Вони відомі своєю стабільністю, прагматичністю і непохитністю. Знаки Землі привносять у життя практичний підхід, бажаючи отримати факти й відповіді, перш ніж ухвалювати будь-які важливі рішення. Вони відкриті й очікують того ж від оточуючих, щосили намагаючись ладнати з людьми хаотичними, деструктивними, безвідповідальними або ненадійними, хоча це не означає, що вони самі несприйнятливі до такої поведінки. 

Попри свою практичність, земні знаки зовсім не нудні. Чутливі до глибини душі, вони люблять колекціонувати матеріальні об'єкти, особливо коли ставляться до себе як до нагороди за всю свою важку роботу. Вони особливо гармонійні зі своїми почуттями, а це означає, що в них смачні страви, бездоганний смак у моді та вони складають приголомшливі плейлисти. Ніколи не відмовляються від проєкту або стосунків, вони будуть продовжувати все і залишатися доброзичливими до самого кінця.

Стихія Землі / Источник: freepik.com


Які знаки зодіаку вважаються земними


Читайте також: Вогняні знаки зодіаку: все, що потрібно знати

]В астрології є три земні знаки: Телець, Діва і Козеріг.

  • Телець (21 квітня - 21 травня)
  • Діва (24 серпня - 23 вересня).
  • Козеріг (22 грудня - 20 січня).

Стихія Землі / Источник: freepik.com


У чому сила стихії землі


Читайте також: Щасливі: 4 знаки Зодіаку, які насолоджуються кожним моментом свого життя

]Земля — найстійкіша і приземлена стихія в астрології. Знаки цієї стихії більш жіночні за своєю природою і можуть насолоджуватися розкішшю, але вони також уважні до планування, економії та складання бюджету. Коли справа доходить до кохання, знаки Землі стають надійними коханцями.

Земля також несе в собі більше енергії "Інь", поряд із водою, тоді як вогонь і повітря є "Ян". Це робить земну енергію знаків не тільки жіночною, а й викликає бажання мати міцнішу основу, ніж в інших. 

Елемент землі тісно пов'язаний із фізичними почуттями і є радше сприйнятливим, ніж агресивним, але це не означає, що він слабкий. Елемент землі сильний, витривалий і миролюбний. 

Стихія Землі / Источник: freepik.com


Характер земних знаків зодіаку


Знаки Землі — миролюбні й терплячі будівельники зодіаку. Саме вони створюють і творять красу для світу через свою художню призму. Їхня вкорінена енергія дозволяє їм бути заземленими, не дозволяючи їхньому его взяти над ними гору. Їхній практичний і спокійний характер дає їм змогу підходити до життя обережно й уважно.

Читайте також: 5 жінок знаків Зодіаку, які правлять світом

Наші земні знаки — Телець, Діва, Козеріг — є діячами, творцями й організаторами зодіаку. Їхні творчі та інноваційні здібності не мають собі рівних Вони вкорінені й обґрунтовані у своєму підході до життя і спонукають інших наслідувати їхній приклад. Їхня робота, фінанси й спосіб життя відображають їхню приземленість, і вони справді належать до того типу людей, які будуть старанно працювати, щоб грати ще старанніше.

Характеристика знаків Землі:

  • Заземлений.
  • Чуттєвий.
  • Структурований.
  • Лояльний.
  • Старанний.
  • Практичний.

Стихія Землі / Источник: freepik.com


Доля земних знаків зодіаку


Земні знаки люблять рутину, і для них важливо мати структуру дня: від постійного графіка сну до стабільного режиму тренувань.

Телець

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, які є магнітами для драми

Тельці володіють фіксованою земною енергією, яка робить їх двоїстими у своїх думках, переконаннях, думках і способі життя. Вони можуть бути впертими, але важко знайти когось більш відданого, ніж Телець.

Керовані Венерою (планетою любові, сексу, краси й грошей), вони є чуттєвими істотами й вміють їсти, пити, одягатися і прикрашати себе з бездоганним виконанням... просто дозвольте їм робити це у своєму власному графіку. Телець відомий як типова вперта, повільна, розумна, працьовита і надійна людина. 

Телець — природний управитель другого дому майна, цінностей і фінансів. Найкраще вони досягають успіху, коли можуть жити в розкоші й мати свободу вибору щодо своїх витрат. 

Стихія Землі / Источник: freepik.com

Діва 

Читайте також: Холодні як лід: найпотаємніші та найемоційно закритіші знаки Зодіаку

]Мінлива енергія робить Діву найгнучкішою із земних знаків. Вони найбільше стурбовані допомогою, зціленням і вихованням. Риси Діви охоплюють працьовитість і практичність, і бажання жити якомога ближче до досконалості, наскільки це можливо для людини.

Дівами керує Меркурій, планета спілкування, технологій і подорожей. В образі дівчини Діви схильні жити, їсти й зображати чистоту. Однак в особистий час і з тими, кому вони довіряють найбільше, вони зазвичай дуже цікаві, навіть трохи ексцентричні. 

Діва — природний управитель шостого дому здоров'я і розпорядку дня. Ці люди використовують енергію свого земного знака, щоб проникнути в дрібниці повсякденного життя і творити диво з буденності. Діви — це той тип людей, які спрямовують духовне зцілення через земні справи.  

Козеріг 

Читайте також: На них чекає фінансовий успіх: 4 знаки Зодіаку, які вміють заробляти гроші

]Як кардинальний знак, Козероги — цілеспрямовані лідери, яким подобається мати титули й похвали, що підтверджують їх. Їхня репутація дуже важлива для них, і вони досягають великих успіхів у всьому, за що відчувають відповідальність. Їхні амбіції відчутні для оточуючих, але вони досягають успіху, коли навчаться відпускати потребу в контролі. 

Керовані Сатурном, планетою-повелителем рутини й довгострокового планування, Козероги найкраще досягають успіху в ситуаціях, про які, як вони знають, можна подбати на довгі роки вперед. Це охоплює життєві ситуації, стосунки, роботу і дружбу. Вони не проти контрактів, поки в них є перевага.

Козеріг — природний управитель десятого дому громадського іміджу, кар'єри, репутації та прагнень. Риси Козерога включають прагнення залишити слід у світі та бажання, щоб інші зрозуміли, чому вони досягли такого високого соціального статусу. 

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999