Водні знаки зодіаку: все, що потрібно знати

7 апреля, 04:00
Гороскоп
Водні знаки зодіаку: все, що потрібно знати © freepik.com

Зодіак розділений на чотири стихії: вогонь, землю, повітря і воду. До кожної стихії належать три знаки зодіаку. Сьогодні ми заглибимося, що насправді означає бути водним знаком і як люди з насиченими водою гороскопами можуть знайти баланс.


Стихія води в знаках зодіаку — що потрібно знати


Читайте також: Земні знаки зодіаку: все, що потрібно знати

]Елемент Води пов'язаний із почуттями, інстинктами та чутливістю. Люди, народжені під стихією Води, часто глибоко чуйні, співчутливі та інтуїтивні. Вони мають природну здатність встановлювати емоційний зв'язок з іншими людьми, що робить їх надзвичайно хорошими опікунами, художниками та цілителями. Однак під їхнім спокоєм ховається грізний характер, який змушує їх домагатися своїх бажань і цілей. Водні знаки, часто відомі своїми емоційними здібностями та плавною натурою. 

Елемент Води — це емоції й те, що ховається під поверхнею. Якщо знаки Вогню "роблять", знаки Землі "мають", а знаки Повітря "думають", то знаки Води "відчувають" і повністю довіряють своїй інтуїції, яка вестиме їх по життю.


Які знаки зодіаку вважаються водними


До кожної стихії належать три знаки зодіаку, а у випадку води — це Рак, Скорпіон і Риби.

  • Рак (22 червня - 22 липня)
  • Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
  • Риби (21 лютого - 20 березня)

Стихія води / Источник: freepik.com


У чому сила стихії води


Читайте також: Повітряні знаки зодіаку: все, що потрібно знати

]Водні знаки відомі як чутливі, сентиментальні та схильні до психічних розладів представники зодіаку. Ці люди, як і їхня стихія води, схильні поглинати енергію навколишнього середовища. За такого розуміння дуже важливо, щоб водні знаки були оточені правильними людьми, витрачали свій час на роботу, до якої вони пристрасно ставляться, і, зрештою, споживали правильні речі (медіа, їжа, розмови) для своїх унікальних потреб, щоб уникнути хвороб. Вони подібні до губок, і їм потрібна ясність розуму, тіла і духу, щоб продовжувати плисти за течією життя. Уявіть собі рибу, яка намагається пробратися через болотисту, каламутну водойму, а не чисте озеро. Ось що відбувається з водними знаками, коли вони не дотримуються правильних звичок і не дотримуються правильної компанії. 

Водні знаки шукають глибини та емоційного задоволення, тому навіть якщо ви або водний знак, якого ви знаєте, не емоційні зовні самі по собі, це не означає, що вони не зважують усі свої стосунки, досвід і динаміку. Те, як вони зображують свої емоції, може не мати сенсу для інших стихій, тому що водні знаки, як відомо, схрещують дроти зі своїми емоціями (тобто плачуть, коли зляться, почуваються пригніченими, коли щасливі, або навіть відчувають страх, коли вони зляться). Це їхній кармічний урок у цьому житті — дозволити відчути й висловити весь спектр емоцій так, щоб точно відображати те, що вони відчувають усередині.


Характер водних знаків зодіаку


Подібно до води, ці знаки мають звичку проникати в наші життя в ролі найближчих людей. Коли водні знаки відчувають близькість до іншої людини, вони можуть здатися нав'язливими або надмірно прив'язаними, але ці люблячі істоти просто хочуть почуватися в безпеці й захищеності у своїх стосунках. Вони готові перевернути гори заради людей, які їм дорогі найбільше, і найкраще вони досягають успіху в дружніх і романтичних стосунках, де на їхню глибоку любов і увагу відповідає інша сторона. Їм подобається обійматися, писати рукописні листи, готувати домашню їжу і ставити глибокі запитання (якщо вам потрібна порада, як проявити себе і змусити їх відчути себе коханими).

Стихія води / Источник: freepik.com

Хоча інші можуть не вважати їх раціональними, водні знаки обережні та шукають розради, а це означає, що вони не збираються відкидати всю обережність на вітер на своєму життєвому шляху. Однак ці чутливі знаки керуються своїм серцем і приймають багато важливих життєвих рішень, спираючись на інтуїцію, а не на логіку. Це не означає, що вони менш схильні досягати успіху — якраз навпаки. Ці люди просуваються вперед, роблячи те, чого не можна навчити за підручником, а інші можуть подумати, що це безумство, перш ніж це дійсно спрацює.


Доля водних знаків зодіаку


Читайте також: Вогняні знаки зодіаку: все, що потрібно знати

]Водні знаки природно тяжіють один до одного, але їхнім доповнювальним елементом є земля. Вони — елемент, що зрошує родючий ґрунт землі; тому водні знаки (Рак, Скорпіон, Риби) чудово підходять земним знакам (Телець, Діва, Козеріг). Нерідко можна побачити разом знаки землі та води.

Рак

Кардинальна енергія води робить цих людей лідерами емоційної сфери. Раки першими зізнаються, що вони перевантажені, у нестямі від радості або надмірно збуджені. Вони відчувають суворі, піщані сторони життя, щоб повідомити іншим, чи безпечно йти в ці раніше незвідані води. Керовані Місяцем — нашим орієнтиром емоцій, циклів і підсвідомості — вони є домосідками, яким подобається зберігати навколо себе середовище і співтовариство, в яких вони почуваються в безпеці. Інші риси Рака мають високу інтуїцію й обережність, дозволяючи приймати тільки тих, хто доводить, що заслуговує на довіру, і планує залишитися поруч. Їхня зовнішня оболонка повністю суперечить м'якому і липкому внутрішньому стану. Вони турботливі й люблять дедалі глибше й глибше занурюватися в думки, інтереси та якості людей, яких вони люблять.

Рак — природний управитель четвертого дому сім'ї, дому, емоцій, материнських інстинктів і дітей. Вони віддані справі зцілення і допомоги оточуючим, але найкраще досягають успіху, коли турбота про себе стає пріоритетом у їхньому повсякденному житті.

Стихія води / Источник: freepik.com

Скорпіон 

Нерухома енергія води робить Скорпіонів впертими у своїх почуттях та емоціях. Їх важко похитнути, якщо вони відчувають зневагу або неповагу; їх важко відірвати від чогось (або когось), до чого вони відчувають пристрасть. Для сторонніх вони можуть здатися досить потайливими й загадковими. Керовані Плутоном у сучасній астрології (планета табу, руйнування й оновлення) і Марсом у традиційній астрології (планета агресії, дії, сексу й сили), ці люди є силою, на яку потрібно зважати, і вони не зупиняться ні перед чим, щоб поставити себе на позиції влади.

Скорпіони без проблем відсікають людей, які, на їхню думку, образили їх, і вони підуть на край землі, щоб викликати внутрішнє сум'яття у людей, які переходять їхні межі або не поважають їх. Однак вони віддані своїй справі й готові битися за людей, які їм небайдужі, тому стежте за тим, як ви ставитеся до Скорпіонів. 

Скорпіон — природний управитель восьмого дому злиття, сексу, близькості, чужих грошей, спадщини, податків і спільних підприємств. Деякі риси Скорпіона включають готовність і бажання стати єдиним цілим із правильними партнерами, як романтичними, так і діловими. Деякі можуть навіть найкраще поєднувати любов і роботу з обраним партнером. Вони не бояться занурюватися в такі делікатні теми, як уже згадувалося, наприклад, секс; у традиційній астрології Скорпіон також керує геніталіями. Ось чому цих людей зазвичай називають найсексуальнішим знаком!

Риби 

Мінлива енергія води робить Риб настільки рухливими, наскільки це можливо. Риси Риб охоплюють мудрість, емоційність і глибоку чутливість, що межує з екстрасенсом, у їхньому підході до життя і любові. Вони зроблять усе можливе, щоб прожити повноцінне життя.

Керовані Нептуном, планетою, яка керує творчістю і мріями, ці риби мають безмежну уяву і можуть буквально створювати свою власну реальність. Вони не люблять слідувати правилам і мають тенденцію впадати в ескапізм і жити в стані розчарування. Найкраще вони досягають успіху, коли знаходять стабільність і рутинність у своїх стосунках, кар'єрі та домашній обстановці, які змушують їх почуватися розкутими, а не замкнутими.

Риби — природний управитель 12-го дому закінчення, зцілення, духовності, потойбічного життя і підсвідомості. Вони живуть в іншому вимірі реальності, ніж більшість інших, і нерідко обирають кар'єру, в якій можуть допомагати, зцілювати або спрямовувати інших до нового способу мислення та існування. Вони великі вчителі та мудреці, особливо якщо вони здатні позбутися власних шкідливих звичок, прагнучи стати кращими на благо суспільства загалом.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999