Не вірте жодному слову: знаки зодіаку, які люблять прибрехати

16 апреля, 19:30
Гороскоп
Не вірте жодному слову: знаки зодіаку, які люблять прибрехати © Getty Images

Сказати подрузі, що її весільна сукня має гарний вигляд, хоча насправді вона вам не подобається, – це невинна біла брехня. Повідомити подрузі, що її наречений фліртував із однією з подружок нареченої, хоча цього ніколи не було – це цілковитий наклеп. Однак в обох випадках вам доведеться постаратися, щоби подруга вам повірила. І деяким людям, судячи з їхніх знаків зодіаку, це вдається краще за інших.

Астрологи визначили знаки зодіаку, які найкраще брешуть. Від маленької білої брехні до дивовижних вигадок – неправда є стандартом для цих людей.

Найбрехливіші знаки зодіаку – 6 місце – Риби

Читайте також: Обережно, егоїсти: знаки зодіаку, які не вміють кохати

Риби можуть розповісти вам усе про майбутню відпустку мрії, хоча насправді вони навіть не забронювали рейс.

"Однак вони не "брешуть" у традиційному сенсі цього слова, а радше дозволяють своїй активній уяві "стирати кордони між реальністю й фантазією"", - пояснила астролог Ракель Родріґес.

"Ця творча лінза, через яку вони дивляться на світ, може призвести до творчих інтерпретацій істини", – додала вона.

Найбрехливіші знаки зодіаку – 5 місце – Рак

Милий, чутливий і неймовірно емоційний Рак буде першою людиною, яка засмутиться, якщо йому збрешуть. За іронією долі, саме вони найчастіше вдаються до власної нечесності.

"Ніхто не знає, як скласти сльозливу історію так, як Рак, – мовила астролог і медійна особистість Лорен Еш. – Їхня інтуїція може стати зброєю в дружній словесній війні".

Коли Раки в безвиході, вони часто уникають зізнання провини або навіть нападають, щоб встигнути ухилитися.

Найбрехливіші знаки зодіаку – 4 місце – Овен

Цей знак відноситься до типу людей, які імпульсивно підробляють дані на зборах, щоб гарантувати, що їхній проєкт не буде розчавлений.

"Овни настільки рухомі своїм бажанням бути найпершими й найкращими, що іноді можуть грати з фактами, щоб зберегти своє лідерство", – повідомила Родріґес.

"Вони за своєю суттю не брехливі, але схильні діяти зараз, а думати пізніше, що може призвести до того, що вони обіцятимуть більше, аніж можуть виконати, або не зважати на незручну правду", – підкреслила вона.

Источник: Getty Images

Найбрехливіші знаки зодіаку – 3 місце – Лев

Читайте також: Структурний гороскоп: хто є королем, а хто – блазнем

Леви знають, що́ виставляти напоказ і саме це чуття на драматизм дає їм перевагу в здібностях розповідати історії.

"Іноді вони можуть зробити історію захопливішою, аніж вона є насправді, просто для того, щоб усі дивилися на них",  – зазначила Родріґес.

Однак намір Лева не полягає в тому, щоб по-справжньому обдурити людей.

"Натомість вони просто люблять грати з ідеями й точками зору, коли межа між правдою й вигадкою стирається", - пояснила Родріґес.

Найбрехливіші знаки зодіаку – 2 місце – Скорпіон

Відчужені, загадкові й украй закриті Скорпіони тримають свої карти близько до грудей. Еш каже, що вони можуть легко "говорити людям саме те, що ті бажають почути".

За словами Родріґес, це чимало в чому пов'язане з їхньою потребою в безпеці й контролі.

"Коли Скорпіони вирішують приховати інформацію, вони роблять це з обачливою точністю, яка робить їхню секретність практично непомітною", – поділилася вона.

Це особливо помітно щодо їхніх близьких, небагатьох обраних, яких вони підпустили до себе. Якщо брехня захистить їх, вони вміло її виллють.

Найбрехливіші знаки зодіаку – 1 місце – Близнюки

Знак близнюків – найдволикіший із усіх. А оскільки ними керує комунікативний й інтелектуальний Меркурій, Близнюки "наділені даром балакучості", каже Еш, маючи на увазі, що вони вміють гарно говорити.

"Вони знають, як адаптувати свої слова до будь-якої ситуації, або, якщо ситуація того вимагає, зіграти роль "адвоката диявола"", – пояснила вона.

Проте Близнюки не обов'язково мають намір обманювати інших.

"Їхня природна цікавість і любов до розповідання історій означають, що вони можуть без особливих зусиль побачити й уявити кілька боків історії, іноді змушуючи слухачів здогадуватися, яка версія є найточнішою", – додала Родріґес.

Раніше повідомлялося про найщедріших представників зодіакального кола чоловічої статі.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999