Нове життя старих речей: 8 DIY-роликів, які навчать модному апсайклінгу

Ти навчишся робити килимок з футболки та плести стильну авоську

tochka.net
tochka.net
автор
18 октября 2021, 18:30
Твой выбор
Промо
Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище   © пресс-служба

“Нове життя старих речей, або Модний апсайклінг з турботою про середовище” — освітня онлайн-програма з метою популяризації принципу усвідомленого підходу до моди та відповідального ставлення до споживання предметів одягу, взуття, аксесуарів. Це назва серії з восьми воркшопів, яка є основою онлайн-проєкту за участі фахівців у сфері апсайклінгу. Проєкт реалізовується за співфінансування Посольства Нідерландів в Україні та за підтримки Українського культурного фонду. Партнери: Lviv Fashion Week, Zero Waste Lviv.

авоська своїми руками
З новим проєктом ти можеш навчитися плести стильну авоську © пресс-служба

Серія відеороликів (один з яких виготовлений з використанням технології VR) — це не лише промоція екожиття та екомотивація, а й набір практичних інструкцій, рекомендацій для застосування на щодень. Це набір звичок і навичок “модного” апсайклінгу, які стануть у пригоді кожному прихильнику принципу відповідального споживання. Відтак, у кожному з 8-ми відеороликів глядач отримає коротку чітку інструкцію і візуалізацію схеми апсайклінгу.

Серед спікерів:

  • Яна Червінська, дизайнерка бренду Yana Chervinska, засновниця платформи стійкої моди Sustainable Fashion Pad, засновниця ГО Беззайве, координаторка Мережі екостанцій України,
  • дизайнерки Ольга Стеблак (бренд Olga Steblak) та Олеся Марчук (бренд Olesya Marchuk),
  • Ірина Соловій — дизайнерка, авторка бренду екологічного пакування “Згорток”,
  • Оксана Гураль — дизайнерка бренду Gural jewelry,
  • Іва Репницька та Наталія Капустинська — авторки численних майстер-класів на тему апсайклінгу,
  • Marta Skinnysticks — авторка бренду художнього розпису одягу Skinnysticks.

переробка старого одягу
Воркшопи навчать, що робити зі старим одягом © пресс-служба

Програма на тему апсайклінгу буде однаково цікавою як для тих, хто активно практикує принцип усвідомленого підходу до моди, так і для тих, хто хоче, але не знає з чого почати та як впровадити у щоденне життя принцип відповідального споживання. Проєкт розрахований на широку аудиторію людей, які не є клієнтами люксових брендів, які можуть не цікавитися дизайнерським одягом та модою взагалі, а просто шукають спосіб переробити старі речі/одяг. 

Саме тому у програмі використаний DIY-підхід (Do It Yourself, або ж зроби це сам) — формат, коли люди створюють речі своїми руками, який сьогодні став окремим суспільним трендом та популярним явищем масової культури.

Серія відеороликів з’явилася в мережі у жовтні; всі відеоролики є повністю доступними для перегляду на Facebook-сторінці та Youtube-каналі проєкту.


ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999