Без меж і кордонів: як сьогодні будують успішний бізнес біженці з України

Історії, що надихають і мотивують досягати своїх цілей сьогодні, не опускати руки, підтримувати та вірити

tochka.net
tochka.net
автор
26 октября 2022, 10:00
Твой выбор
Промо
Як сьогодні будують успішний бізнес біженці з України © пресслужба

З початку повномасштабної війни проти України життя кожного з нас змінилося назавжди. Мільйони людей, рятуючись від ворожого нападу, вимушені були виїхати за межі країни, щоб зберегти життя собі і своїм рідним.

Крім того, війна стала складним викликом для всіх сфер бізнесу. Не є виключенням і галузь прямих продажів, де підприємницьку діяльність будують тисячі українців.

Однією з таких є міжнародна компанія прямих продажів Herbalife Nutrition

Herbalife Nutrition вже понад 40 років працює в індустрії здорового способу життя та є світовим лідером в області збалансованого харчування.

Бізнес будується шляхом багаторівневого маркетингу. Це означає, що Незалежні Партнери отримують дохід не лише консультуючи клієнтів і продаючи товари, але й за рахунок залучення інших людей в якості дистриб'юторів під їх опікою. Незалежні Партнери розміщуються на різних рівнях, зі своїми перевагами, залежно від обсягу та продуктивності людей під ними.

24 лютого стало страшним сном наяву для всієї країни, тому компанія почала працювати за новим планом, головною метою якого стала безпека людей. Разом з тим, очевидно, що серед Незалежних Партнерів Herbalife Nutrition з’явилися тисячі переселенців та біженців.

Що ж трапилося з бізнесом людей, які через війну вимушені були залишити домівки і шукати прихистку за кордоном?

Географія країн, куди виїхали українці, рятуючись від війни, неймовірно велика. Враховуючи це, глобальне керівництво компанії детально роз’яснило процедури, необхідні Незалежним Партнерам для початку, відновлення та продовження діяльності в країні їхнього тимчасового проживання. Водночас, там, де це було можливо, їм дозволили продовжувати дистанційно розвивати свої організації та працювати з клієнтами, які залишилися в Україні.

Звісно, що перебравшись за кордон, дистриб’ютори залишилися без частини своїх клієнтів, їх організації зазнали втрат. Проте, переживши перший шок, абсолютно всі Незалежні Партнери активізувалися, почали будувати нові клієнтські взаємини, нові гілки організацій. При чому, залучаючи та працюючи як з місцевими жителями, так і з нашими біженцями.

Herbalife Nutrition працює в понад 95 країнах світу і, стаючи Незалежним Партнером, людина може продовжувати працювати будь-де, адже всі накопичені привілеї та статус зберігаються.

Так, в складній ситуації, в якій опинилися тисячі українських партнерів, завдяки неймовірним старанням закордонних колег та української команди, вітчизняні дистриб’ютори отримали змогу продовжувати бізнес, заробляти та підтримувати своїх клієнтів.

Ми зібрали кілька надихаючих історій, які мотивують жити та досягати своїх цілей сьогодні, не опускати руки, підтримувати і вірити. 

Незалежний Партнер Ольга Кошелєва, яка виїхала у березні з Ізюму Харківської області і сьогодні успішно продовжує будувати бізнес у Румунії

Ольга Кошелєва
Ольга Кошелєва © пресслужба

"Herbalife Nutrition — це компанія, яка не має кордонів та надає допомогу своїм Партнерам по всьому світу. Так, у березні я з донькою вимушена була покинути рідне місто Ізюм. Ми переїхали на тимчасове перебування в Румунію. Звісно, що перший час я була у досить важкому психологічно-моральному стані. Але повірити в свої сили та усвідомити те, що я можу продовжувати вести свій бізнес навіть далеко від дому надихнули неймовірна підтримка компанії, наші українські Лідери бізнесу, які підтримували з першого дня, закордонні колеги, які допомогли з адаптацією. Це надихає.

Сьогодні я працюю онлайн і, завдяки підтримці компанії, заходам від українських Лідерів бізнесу Herbalife Nutrition, тренінгах, я продовжую будувати свій бізнес.

Наразі серед моїх клієнтів — здебільшого біженці з України. Окрім того, продовжую справу в Україні, набираючи нових клієнтів та вводячи в свою організацію нових Незалежних Партнерів.

Навіть в такий важкий час, під час війни, незважаючи на те, що я знаходжуся за кордоном, Herbalife Nutrition дає мені змогу будувати бізнес дистанційно і заробляти гроші.

Сьогодні я мрію про повернення в Україну, мрію обійняти чоловіка, мрію народити ще діток... Тому, хочу побажати всім нам, перш за все, перемоги України! А також невелика рекомендація для українців — живіть сьогодні, мрійте і досягайте, бережіть та цінуйте життя".

Незалежний Партнер Олена Фірсова із Харкова нині продовжує свою справу у Німеччині

Олена Фірсова
Олена Фірсова  © пресслужба

"На початку війни нам довелося пробути у підвалі довгих страшних два тижні. І вже 8 березня я з двома дітьми виїхала з Харкова. Спочатку дісталися в Румунію, звідти — в Німеччину, де сьогодні і проживаємо.

Офлайн бізнес, який я активно та успішно розвивала до початку повномасштабної війни, на жаль, поки що довелося повністю призупинити. Проте, завдяки можливостям, які надає Herbalife Nutrition, можу продовжувати працювати онлайн. І наразі це мій єдиний дохід.

Сьогодні моя увага концентрується на наданні допомоги людям, які бажають краще себе почувати та гарно виглядати. Крім того, зацікавленим допомагаю будувати бізнес з Herbalife Nutrition.

Я зрозуміла, що бізнес з Herbalife Nutrition — це наразі мій шанс бути незалежною, вільною фінансово, і при цьому, продовжувати виконувати свою місію з допомоги людям. А ще — я зберегла податкоспроможність для підтримки моєї країни. Це теж важливо для мене, особливо, сьогодні!

Зізнаюся, що за останні півроку кількість моїх клієнтів різко збільшилася. Адже навіть перебуваючи в іншій країні, в незвичних умовах, люди бажають мати хорошу форму та гарно почуватися. Тут я познайомилася з багатьма переселенцями, з‘явилися клієнти з усіх регіонів України, а також з‘явилися закордонні замовлення.

Бажаю всім перемоги України, возз‘єднання сімей, розвитку, самодостатності! І ніколи не здаватись, навіть у важкі часи".

Незалежний Партнер Анна Пономарьова з міста Зміїв, що на Харківщині, наразі працює у Німеччині

Анна Пономарьова
Анна Пономарьова © пресслужба

"Коли почалась повномасштабна війна, у мене був ступор. Тоді дуже допомогла програма "Ми разом", де Лідери бізнесу компанії надавали неймовірну підтримку та ділились своїми історіями.

Окрім того, я й донині в захваті від тієї фінансової та моральної підтримки, яку надає компанія протягом всього часу. Завдяки чому, мій бізнес не тільки не впав за ці місяці, він ще й росте, незважаючи на війну. З’являються нові клієнти, повертаються "старі клієнти", також є нові активні Незалежні Партнери.

В ці моменти дуже добре розумієш, що Herbalife Nutrition — це одна велика родина по усьому світу!

Також, зізнаюся, що мені дуже допомагає внутрішній вогонь. Я знаю, як я хочу жити, де я хочу жити, які доходи я хочу мати, скільком людям хочу допомогти.

Сьогодні щомиті мрію, як і кожен свідомий українець, про нашу якнайшвидшу перемогу найменшою ціною втрат! А ще — мрію, щоб моя дитина вчилась і жила в мирній квітучій Україні.

Тому, дорогі українці, бережіть себе і своїх рідних, живіть тут і зараз, не чекаючи "кращих часів". А основне — використовуйте кожен шанс, який дає життя! Розвивайтеся, вчіть мови, спілкуйтеся з людьми, ставайте кращими!" 

Незалежний Партнер Дарина Романюк виїхала із Дніпра і сьогодні успішно будує бізнес в Австрії

Дарина Романюк
Дарина Романюк  © пресслужба

"За попередні роки у нас із чоловіком зібралася велика команда і ми добре налаштували модель онлайн бізнесу. Але з початком війни частина команди опинилась в окупації, дехто втратив свої домівки та близьких, інші були вимушені виїхати з країни. Тож обороти нашого бізнесу впали втричі. Але найважче було — зібрати емоційно до купи себе та своїх людей. На це знадобилося кілька місяців, але ми знали, якщо зупинимось зараз, то з нуля будувати буде ще важче. На щастя, компанія неймовірно підтримала нас всіх фінансово та морально, а найважливіший фактор — це люди, партнери та клієнти, які нам довірилися і для яких ми залишалися підтримкою, віддушиною, маячком.

У Відні ми живемо вже понад півроку. Діти пішли до школи і я можу сфокусуватися на бізнесі. Чоловік лишився вдома, де у нас теж є клієнти, які потребують уваги та підтримки.

Завдяки неймовірній підтримці Herbalife Nutrition, нашій команді та тим навичкам, що ми здобули за роки, нам вдалося відновити свої обороти бізнесу вже за три місяці. Наші доходи дозволяють нам жити у Відні дуже достойно, не залежати від гуманітарної допомоги, почувати себе не біженцем, а повноцінною частиною суспільства. Це — безцінно! Я не уявляю іншої компанії, бізнесу або зайнятості, яка б дала нам зараз такі можливості. Тому ми безмежно вдячні компанії та собі, що зробили правильний вибір!

Наразі ми продовжуємо працювати онлайн — у нас з‘явилися клієнти вже у 7 країнах світу. Надалі планую приїздити додому на бізнес-заходи чи сімейні свята. Але нове життя буду будувати вже тут, у Європі. Можливо, змінимо країну. Дякувати бізнесу, ми абсолютно вільні втілювати будь-які свої мрії будь-де!

Бажаю кожному українцеві сил, натхнення, віри у перемогу. Але поки ми всі чекаємо на неї, не витрачайте час, не сидіть "ждуном". Відкрийтеся новим можливостям. Вчіться, будуйте, працюйте!"

Справді, в основі бізнесу Herbalife Nutrition лежать не просто продукт та результат, а, перш за все, — взаємини, зв'язки та підтримка. В основі — люди! Саме це і дозволило не опустити руки, а продовжувати розвивати свою справу тисячам Незалежних Партнерів.

Загалом, сьогодні склалася ситуація, коли для українських дистриб’юторів бізнес справді став міжнародним, без кордонів. В цьому і є секрет бізнесу з Herbalife Nutrition — кожен партнер, переїжджаючи в інше місто чи країну, може перевезти свою справу з собою та отримати підтримку й сприяння компанії в будь-якій точці світу.


 

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999