10 самых сексуальных блондинок Украины

Смотри, кто из украинских звезд попал в рейтинг самых сексуальных блондинок

Сексуальные звезды блондинки Украины © Instagram

Каждая женщина красива по-своему: кто-то гордится шикарной фигурой, кто-то - роскошной шевелюрой. И понятие "красоты" порой у всех разное. Еще с древних времен светлые волосы считались настоящим эталоном красоты, женственности и сексуальности. Поэтому вовсе не удивительно, что девушки со светлыми волосами привлекают мужчин. 

Блондинка - это не девушка со светлыми волосами, а особое состояние души, когда хочется любить, творить, влюблять в себя и покорять. Возможно, поэтому среди самых знаменитых украинских женщин так много блондинок. 

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Специально для тебя редакция tochka.net решила составить рейтинг самых сексуальных блондинок Украины, которые поражают своей красотой и очаровательностью.

  • Тина Кароль

  • Оля Полякова

Ну ещё так и харэ!)

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

  • Лилия Ребрик

View this post on Instagram

Стільки вчора компліментів отримала на тему «так ви ще й на фортепіано граєте»🙈. Так, дякую! Згадую інколи юність))). А дитинство та юність у мене були вкрай насиченими: художня гімнастика (майстер спорту) й музична школа (по класу фортепіано. Закінчила з відзнакою). Школу-гімназію закінчила з золотою медаллю. А потім вступила в Київський інститут театрального мистецтва на акторський факультет і закінчила його з червоним дипломом. Якась надто правильна вийшла🤣. Так, вчитися гарно звичайно потрібно. (Впевнена, що ви б не хотіли попасти до лікаря, який вчився на трійки). Але все одно, оцінки- не найголовніше. Найголовніше- цікавість до того, чим займаєшся. У мене така професія- що оцінки взагалі нікому не потрібні. Виходь на сцену- і показуй. А глядачі самі вирішать любити тебе чи ні. Це те, чому не навчиш. Але оцінки привчили мене не бути «середнячком». Якщо берешся за якусь справу- треба доводити її до кінця. І тут багато чого залежить від батьків. Наприклад : привели дитину на гімнастику чи на танці. А там змушують дитину на шпагат сідати. Дитина поплакала і каже «я не хочу туди більше ходити.». І мама її забирає і веде в іншу секцію. Так дитина скрізь все спробує і нічому толком не навчиться. Це життєва позиція. Інколи треба десь змусити дитину, десь зацікавити, десь пояснити, що якщо взявся за справу- доведи її до кінця. Звичайно, дуже важливо перш ніж віддавати дитину кудись - відчути її хист та здібності, щоб потім не було боляче. І ця відповідальність вже лежить на нас- батьках. СПРЯМУВАТИ ДИТИНУ І ЗАВЖДИ ПІДТРИМУВАТИ. ВІРИТИ В НЕЇ!!! А ви як вважаєте? ❤️

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on

  • Алена Шоптенко

  • Леся Никитюк

  • Ольга Фреймут

  • Светлана Лобода

✋️

A post shared by LOBODA❤️ (@lobodaofficial) on

  • Яна Глущенко

  • LAYAH (Ева Бушмина)

☀️

A post shared by LAYAH (@layahmusic) on

  • Оля Диброва

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Напомним, недавно мы рассказывали о новой технике окрашивания волос fallayage. Фото смотри по ссылке.

 

Подписывайся на наш telegram и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Как ты считаешь, кто самая сексуальная блондинка Украины?

Ответить

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях

Теги

Читай также


Новости партнёров


Комментарии

символов 999

Ещё на tochka.net

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...

Еще на tochka.net