3 місяці англійської за 1 гривню онлайн

Вчити іноземну мову можна майже безкоштовно, до того ж із викладачем

tochka.net
tochka.net
автор
30 января, 17:37
Твой выбор
Реклама
3 місяці англійської за 1 гривню онлайн © freepik.com

Одна з поширених причин відкладати вивчення англійської мови в довгий ящик — відсутність коштів для оплати курсів або індивідуальних занять. «Дорого» — так думає досить велика кількість людей, які хочуть вивчити англійську, однак відмовляються від мрії через фінансові труднощі. Проте вчити іноземну мову можна майже безкоштовно, до того ж із викладачем. Розкажемо про це докладніше.

Де вивчати англійську мову фактично безкоштовно

Мовна школа Speak Up запустила навчання, яке доступне кожному. Це справді ексклюзивна пропозиція, від якої не слід відмовлятися, адже знайти таку акцію деінде майже неможливо. Кожен охочий може записатися на навчання англійської за 1 гривню.

Школа пропонує унікальну систему навчання в мультимедійних класах. Заняття проходять онлайн, тож доєднатися до них можна з будь-якої точки світу. Курси доступні 24/7, тому більше не буде відмовок, що уроки проходять у той час, коли всі працюють. Навчатися можна будь-де й будь-коли: кожен вибирає для себе комфортний час та місце.

Викладачі адаптують курс під конкретний рівень знань студента та його особистий запит: вивчення англійської мови для роботи, подорожей, спілкування з іноземними друзями тощо.

Чому не варто відкладати вивчення англійської

Знання іноземної мови — це завжди про можливості й перспективи. І першим кроком до них може стати акція 3 місяці англійської за 1 гривню.

Скористатися унікальним шансом і почати вчити англійську майже безкоштовно просто зараз варто, щоб:

  • комфортно подорожувати й вільно спілкуватися з людьми за кордоном;
  • поліпшити свої кар’єрні можливості;
  • розвиватися, пізнавати нове, здобувати нові навички;
  • мати можливість навчатися чи працювати в іншій країні;
  • дивитися фільми й читати книги мовою оригіналу.

Знання англійської — це також про вільний вибір місця проживання, адже цю мову розуміють майже скрізь у світі. Тож кількість країн для подорожей або переїзду буде справді великою, а труднощів під час перебування за кордоном — значно менше.

Не втрачайте можливості заощадити досить велику суму коштів і навчатися в зручний час та в зручному місці з мовною школою Speak Up.

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999