Повітряні знаки зодіаку: все, що потрібно знати

5 апреля, 04:00
Гороскоп
Повітряні знаки зодіаку: все, що потрібно знати © afisha.bigmir.net

В астрології 12 знаків зодіаку діляться на чотири стихії: вогонь, землю, повітря і воду. Кожна стихія накладає свій відбиток на знаки, які вона покриває. Сьогодні поговоримо про повітря. 

Повітряні знаки — мислителі, комунікатори та діячі зодіаку. Вони аналізують, синтезують і досліджують. Вони мчать по життю, ніколи не зупиняючись, щоб віддихатися. У них менталітет "живи й давай жити іншим", а їхній інтелект допомагає їм легко ухвалювати рішення. Ці розумники керують своїм мозком (на відміну, скажімо, від водних знаків, які керують своїм серцем/почуттями).

Повітряна стихія / Источник: freepik.com


Які знаки зодіаку вважаються повітряними


Читайте також: Вогняні знаки зодіаку: все, що потрібно знати

]У зодіаку три повітряні знаки: Близнюки, Терези та Водолій. 

  • Близнюки (21 травня - 21 червня).
  • Терези (24 вересня - 23 жовтня).
  • Водолій (21 січня - 19 лютого).

Стихія повітря в знаках зодіаку — що потрібно знати


Читайте також: Гороскоп на 2024 рік для Близнюків на гроші, кохання та здоров'я

Стихія повітря — це та, що дає свободу, визволення і ковток свіжого повітря. Отже, люди, народжені під знаком повітря, заповзятливі, допитливі й постійно змінюються як вітер. Вони інтелектуальні та схильні жити в хмарах, через що іншим важко їх визначити. Ось чому вони можуть здатися непостійними. Ця удавана необґрунтованість може збивати з пантелику більш відчутні елементи, як-от земні знаки, але інші повітряні знаки розуміють, що не обов'язково бути видимим або відчутним, щоб вплинути.

Оскільки повітряні знаки дуже глибоко пов'язані з розумом, ви, як правило, виявите, що вони досліджують, спілкуються, жартують або беруть участь у дотепних жартах. Вони приголомшливі співрозмовники й глибоко заінтриговані людьми, які можуть говорити з ними зі швидкістю милі на хвилину. Вони від природи аналітичні й можуть без особливих зусиль розібратися в концепції, проєкті або людині. Для них це друга натура — майструвати, і з них зазвичай виходять великі лікарі, юристи, письменники, вчені, оратори, власники бізнесу і коміки. Рідко можна знайти повітряний знак, який не розвивається постійно у своїй роботі.

Зворотним боком елемента повітря є те, що іноді він може відволікатися на думки. Ви не здивуєтеся, якщо виявите, що повітряний знак застряє в них у голові або обмірковує наступний крок. Вони також можуть бути схильні до тривоги або мати звичку зберігати своє минуле, кажучи або думаючи про те, що вже сталося і пішло. Повітряному знаку корисно мати хобі або людей навколо себе, які можуть повернути їх у теперішній момент. Вони розумні й найкраще справляються з роботою, домашнім оточенням і відносинами, які постійно кидають їм виклик і інтелектуально стимулюють. 

Повітряна стихія / Источник: freepik.com


У чому сила стихії повітря


Читайте також: Гороскоп на 2024 рік для Терезів на гроші, кохання та здоров'я

]Попри те, що повітря вважається найслабшим елементом, часом воно може бути дуже потужним елементом. Яким би легким і вільним воно не було, воно може бути дуже небезпечним і смертоносним.

Природно, повітряні знаки набувають багато атрибутів свого стихійного правителя. Вони можуть бути успішними, вони просувають справу вперед. Коли вони беруть участь у грі, вони — максимально соціальні. У результаті повітряні знаки також є хорошими комунікаторами, дослідниками й журналістами, особливо Близнюки. Терези, як правило, є тренерами, агентами або представниками. Водолії — вчені та організатори аналітичних центрів.

Повітряна стихія / Источник: freepik.com


Характер повітряних знаків зодіаку


Щоб навчитися виділяти повітряний знак із натовпу, нам спочатку потрібно зрозуміти карту зодіаку і різницю між трьома повітряними знаками. 

Близнюки

Ці люди володіють мінливою енергією, яка робить їх податливими й постійно мінливими. Риси Близнюків включають дотепність і жарт; отримувати задоволення від спілкування з іншими за допомогою письмового або усного слова. 

Народжені під знаком Близнюків управляються Меркурієм (планетою спілкування, технологій і подорожей). Зазвичай вони здатні бути товариськими, створюючи дзеркальний ефект, щоб люди почувалися з ними комфортно.

Близнюки — природний управитель третього дому спілкування, і це благословляє їх даром балакучості. Рідко знайдеться людина, яку вони не змогли б привернути до себе, тому з них виходять талановиті продавці, основні доповідачі та артисти. 

Терези

Радикальна енергія робить їх природженими лідерами й новаторами. Хоча деякі люди називають їх нерішучими, народжені під знаком Терезів насправді дуже стурбовані щастям і благополуччям оточуючих — іншими словами, їхнє рішення вже ухвалене, але вони зволікають з прийняттям дій, якщо інші залучені.

Читайте також: Гороскоп на 2024 рік для Водоліїв на гроші, кохання та здоров'я

]Терезами управляє Венера (планета любові, сексу, краси й грошей) і представлена Терезами, єдиним неживим об'єктом зодіаку. Затиснуті між Дівою і Скорпіоном на зодіакальному колесі, Терези є природним управителем сьомого дому стосунків і довгострокового партнерства. Ці люди використовують енергію свого повітряного знака, щоб об'єднувати інших і створювати гармонію та баланс. Чарівність, кокетливість і природна краса — інші риси Терезів.

Водолій

Водолії вперті у своїх думках і без проблем йдуть проти течії, щоб твердо дотримуватися своєї системи переконань. Керовані Ураном — планетою раптових потрясінь, інновацій та прогресу — Водолії є першопрохідцями кожної нової глави суспільства.

Водолій — природний управитель 11-го дому дружби, груп, ідеалізму і відносин із колективною свідомістю. Їх часто неправильно розуміють, оскільки вони вирізняються з-поміж мас і зазвичай несуть відповідальність за встановлення тенденцій і рух уперед у масовому масштабі.

Повітряна стихія / Источник: freepik.com


Доля повітряних знаків зодіаку


Читайте також: Найкращі дати весілля 2024 року

]Повітряні знаки можуть максимізувати свої сильні сторони в житті різними способами, особливо коли йдеться про те, наскільки універсальними й динамічними вони можуть бути в соціальних ситуаціях. Ось кілька способів, за допомогою яких повітряні знаки можуть збалансувати свій підхід до життя і максимально використовувати свої стихійні якості:

  • Працюйте із заземлювальними кристалами й зціленням кореневої чакри, щоб вони залишалися прив'язаними.
  • Встановіть порядок дій, який залишає місце як для структури, так і для різноманітності, щоб ви могли зосередитися і на проєктах, пов'язаних із завданнями.
  • Практикуйте медитацію, йогу і практики, які дають змогу вам вийти з голови та повернутися в тіло.
  • Працюйте над проєктами, які дозволять вам використовувати свої дивовижні комунікативні навички.
  • Ведіть щоденник, який допоможе вам прояснити свої думки та почуття.
  • Переконайтеся, що вони приділяють достатньо часу відпочинку і відновленню сил, оскільки у них може бути п'янкий соціальний календар. 

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999