Створи своє майбутнє сьогодні з transformACTION 2021!

читати українською

Взяти участь у NO LIMITS: transformACTION 2021 ти можеш безкоштовно

NO LIMITS: transformACTION 2021 © пресс-служба

Ти хочеш бути в тренді діджиталізації? Мрієш про успішне майбутнє та бачиш себе бізнесовою людиною, але не знаєш з чого розпочати? З безкоштовного бізнес онлайн-марафона з багатьма практичними кейсами! Сідай й читай.

Що це таке?

NO LIMITS: transformACTION 2021 — це перший в Україні онлайн бізнес-марафон, на якому протягом 7 днів, 24 годин у форматі нон-стоп онлайн відомі бізнес-тренери, діджитал-трендсетери та коучі викладатимуть головні принципи ведення як онлайн, так і офлайн бізнесу: ділитимуться реальними кейсами про успіх, аналізуватимуть приклади компаній та мільйонерів, читатимуть лекції та проводитимуть майстер-класи.

Ти просто маєш зареєструватися, якщо слова "дизайн", "діджитал", "маркетинг", "менеджмент" та "саморозвиток" — ключові у твоєму персональному плані розвитку на майбутнє. Та навіть якщо ти тільки чула про це — тебе можуть насправді зацікавити теми, які будуть розкриватися на безкоштовному бізнес-марафоні. Тому що прослухавши лекції сьогодні, завтра ти вже зможеш ними користуватись. NO LIMITS: transformACTION 2021 — це точка запуску принципово нового освітнього простору із новаторськими підходами до дистанційного навчання та концепцією селф-ліфту замість класичної системи e-learning.

Навіщо тобі NO LIMITS: transformACTION 2021?

Бо ти сучасна, продвинута, діджиталізована та обізнана дівчина, а чи може така не зацікавитися наймасштабнішою діджитал-подією в Україні? Адже ключова тема семиденного безпрецедентного в Україні безкоштовного бізнес-марафону — трансформація як відповідь на сучасні реалії та зміни в офлайн- та онлайн-просторах. Головна мета цього надзвичайного заходу — марафону бізнес-ідей — мотивувати та забезпечити слухачів актуальним особистим та бізнес-досвідом, інсайтами, ідеями для росту та саморозвитку.

До речі, під час марафону ти безкоштовно отримаєш нешаблонний досвід, практичні знання та навички, які буде легко одразу застосувати на практиці. Не віриш? Зареєструйся, а потім ми разом подивимось, як все круто почне змінюватися у твоєму житті!

ебаная реклама
NO LIMITS: transformACTION 2021 © пресс-служба

Хто там буде?

Ти знаєш, хто такий Девід Лінч? Так, той самий, що зняв культовий серіал Twin Peaks та заснував свою кіноімперію — одна з ключових фігур у сучасній кіноіндустрії світу та крутий експерт у візуальному форматі.  А хто така Катерина Серебрянська? Саме вона стала кумиром сучасних гімнасток та створила нову бізнесову спортивну модель. Ще на марофоні NO LIMITS: transformACTION 2021 своїм досвідом з тобою поділяться:

  • Консультант топ-менеджменту компаній зі списку Fortune-500 Джим Багнола;
  • Експерт у галузі зеленого будівництва Джеффрі Абрамсон;
  • Бізнес-консультант та автор книги "Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity", Девід Аллен;
  • Фінансист зі світовим іменем — Харіш Натараджан;
  • Відомий педагог та методолог Боб Рот.

І ще 20+ відомих світових експертів у бізнесі та діджиталі, маркетингу, менеджменті та дизайні. Повір, цей досвід — безцінний.

Скільки це коштує?

Ти можеш долучитися до івенту БЕЗКОШТОВНО. Саме так, за NO LIMITS: transformACTION 2021 тобі не треба платити ані копійчини, а ти знаєш, скільки можуть коштувати бізнес-тренінги. Засновники цього діджитал-івенту створили можливість отримати нові знання на абсолютно безкоштовній основі.

Тобі нічого не потрібно робити додатково, не треба купувати посібники, потім лекції, тощо. Тобі потрібні: вільний час на саморозвиток упродовж 7 днів марафону бізнес-ідей, гарний доступ до мережі wi-fi та велике бажання змінюватись. Навіть, якщо бажання невелике, повір —  трансформація розпочнеться сама собою: ти надихнешся та вже сьогодні почнеш моделювати своє завтра. Отже реєструйся!

Форма реєстрації на сайті заходу дуже проста та доступна. Вся інформація, як того потребує сучасність — на сайті платформи LIFTA.SPACE та в соціальних мережах Facebook, LinkedIn, Instagram.

Не зволікай! Реєструйся просто зараз!!

ЧИТАЙ ТАКЖЕ:

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Ти б хотіла взяти участь у NO LIMITS: transformACTION 2021?

Ответить

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Поделись в социальных сетях

Теги

Читай также


Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...

Еще на tochka.net

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more