Як маленькі донати допомагають ЗСУ: соціальна ініціатива від “Flint”, “Chipster’s”

Продовжуємо гуртом робити добро, бо разом ми здатні зрушити гори! До того ж є способи, які не надто вплинуть на ваш бюджет, але в загальному масштабі творитимуть справжні дива.

tochka.net
tochka.net
автор
10 февраля 2023, 16:00
Твой выбор
Промо
Як маленькі донати допомагають ЗСУ © Пресслужба

Ось цікавий варіант допомоги ЗСУ, коли немає великих фінансових можливостей, – долучатися до корисних ініціатив бізнесу.
Іноді навіть не потрібно витрачати додаткових коштів на донати, просто купуйте продукцію свідомих брендів, як-от “Flint”, “Chipster’s”, “Сан Санич” та “Big Bob”, які переказують частину прибутків на благодійність.

Саме зараз триває соціальна ініціатива “Героям на зв’язок”, запроваджена цими виробниками снеків. Смакуючи їхніми сухариками, чипсами, арахісом чи насінням, просто виконайте нескладний алгоритм дій і спрямуйте подаровані вам 5 грн від компанії на потреби Захисників. Чим більше купуєте пачок та реєструєте фішок, тим вагоміша ваша допомога!

Наші воїни дуже потребують рацій, адже вони є необхідним пристроєм на фронті, що забезпечує ефективний зв’язок та комунікацію. 

Щоб долучитися до масштабного збору на рації просто зараз:

  1. купуйте продукцію “Flint”, “Chipster’s”, “Сан Санич” та “Big Bob” із позначкою “Героям на зв’язок”;
  2. шукайте у пачці фішку, код з фішки реєструйте в один клік як вам зручніше – на сайті чи в боті Телеграму або Вайберу;
  3. вирішуйте, на що саме витратити отримані 5 грн – долучитися до збору на рації для наших Героїв або переказати ці гроші на власний мобільний рахунок, щоб висловити теплі слова підтримки рідним.

Як маленькі донати допомагають ЗСУ
Як маленькі донати допомагають ЗСУ © Пресслужба

Ініціатива, що стартувала 26 грудня 2022 року, вже має вагомі результати – на перші два мільйона гривень була закуплена партія рацій і відправлена на фронт. Тепер на засоби зв’язку чекають інші наші Захисники. Тож скоріше беріть участь, адже ініціатива триватиме до 31.03. 2023. Хрумтіть снеками “Flint”, “Chipster’s”, “Сан Санич”, “Big Bob” та пригощайте друзів, рідних і колег по роботі, бо банка збору становить аж 20 000 375 грн.

Долучайтеся, ваша маленька допомога є вагомим внеском у Перемогу. Навіть маленькі кроки, зроблені кожним з нас, перетворюються на велике добро. Смакуйте українські снеки, переказуйте кешбек і будьте певні: нашим Героям це справді потрібно!

Подписывайся на наш Facebook и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!


Комментарии

символов 999